2Cellos – Warszawa – Powtórka

2Cellos - Warszawa - Powtórka

2Cellos – Warszawa – Powtórka. Już dwudziestego listopada w naszym kraju gościć będziemy chorwackich muzyków światowej sławy. Duet 2Cellos wystąpi w warszawskiej hali Torwar. Transmisja koncertu będzie dostępna na stronie Streams24.pl

Luka Sulic i Stjepan Hauser to chorwaccy wiolonczeliści, którzy tworzą duet 2Cellos. Na rynku muzycznym zadebiutowali w 2011 roku dzięki swojej własnej prezentacji utworu „Smooth Criminal”, którego autorem jest sam Michael Jackson. Utwór został przyjęty na świecie bardzo ciepło, co zapewniło im miliony fanów na całym globie. Coraz większą sympatię zyskiwali dzięki aranżacji hitów wielu popularnych artystów takich jak: U2, Guns N’ Roses, Nine Inch Nails, Sting, Coldplay, Nirvana, Muse, Kings of Leon AC/DC, czy Avicii.

2Cellos - Warszawa - Powtórka

Od początku istnienia mają na swoim koncie już trzy albumy. Pierwszy z nich nosi nazwę po prostu „2Cellos”. Jego premiera miała miejsce również w 2011 roku. Kolejny krażek powstał dwa lata później, a do jego powstania zostały zaproszone takie gwiazy jak: Elton John, Lang Lang, Naya Rivera, Steve Vai, Sky Ferreira i Zucchero. Warto wspomnieć także, że z tym pierwszym koncertowali również w Polsce. Trzeci i ostatni album powstał w 2015 roku i został zatytułowany „Cellovere”. To właśnie na nim znajduje się słynny cover  grupy AC/DC pt. “Thunderstruck”. Jego oglądalność na YouTube sięgnęła 77 milionów wyświetleń.

2Cellos – Warszawa [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Duet na swoim koncie ma występy na największych światowych falach i praktycznie każda z nich została wypełniona do ostaniego miejsca. Byli gwiazdami podczas rozdania nagród Emmy w Los Angeles. Byli obecni także podczas Jubileuszu Królowej Elżbiety w UK, a także zachwycili swoją obecnością prezydenta Stanów Zjednoczonych – Baracka Obamę. Największą furorę robi relacja z koncertu w chorwackiej Puli, gdzie fani usłyszeli największe covery w otoczeniu fantastycznej scenerii. Ich listopadowy koncert w Polsce, będzie na pewno wyjątkowym wydarzeniem i przyciągnie rzeszę jego wiernych fanów. Będzie to doskonała okazja do przekonania się jak świetnie wypada połączenie różnych gatunków muzycznych w covery, które wydawały się być niemożliwe do aranżacji. Serdecznie zapraszamy!

Na retransmisję koncertu 2Cellos zapraszamy tutaj:

2Cellos - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź