3-Majówka 2017 – Wrocław – Powtórka

3-Majówka 2017 - Wrocław - Powtórka

3-Majówka 2017 – Wrocław – Powtórka. Zapraszamy na coroczny największy festiwal, który organizowany jest w pierwszych dniach maja we Wrocławiu. Transmisję z tej arcyciekawej imprezy muzycznej przeprowadzi portal Streams24.pl

Podczas tegorocznej majówki na dwóch scenach zagrają takie gwiazdy między innymi jak: Pidżama Porno, Kult, Happysad, Acid Drinkers, Lao Che, Luxtorpeda, czy Monika Brodka. Główną atrakcją będzie jednak występ ukraińskiej grupy – 5nizza.

3-Majówka jest tego rodzaju największym muzycznym festiwalem, który odbywa się cyklicznie, co roku we Wrocławiu. Imprza tak jak sama nazwa wskazuje, jest organizowana w dniach 1-3 maja. Tak samo jak w tamtym roku, organizatorzy zapraszają na przepiękne i malownicze tereny wrocławskiej Pergoli oraz wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie na dwóch scenach muzycznych fani będą mogli bawić się w rytmie muzyki wykonywanej przez ich ulubione gwiazdy.

Organizatorzy również już w tamtym roku postanowili połączyć festiwal z Gitarowym Rekordem Guinnessa, który odbywał się tradycyjnie 1 maja, właśnie we Wrocławiu. To oznacza, że podczas majówki możemy spodziewać się dodatkowo elity i zarazem gigantów gitarowego grania. Warto wspomnieć także, że w ubiegłym roku na wrocławskim rynku wystąpiło 7350-ciu gitarzystów, a podczas tegorocznej edycji ma ich być jeszcze więcej.

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, impreza zostanie podzielona na dwie sceny muzyczne. Jedna z nich, to Pergola, którą otacza woda oraz przepiękna zieleń z widokiem na najpiękniejszą i największą fontannę w naszym kraju. Druga scena będzie znajdywała się na Hali Stulecia, gdzie muzyka będzie niosła się do na prawdę późnych godzin nocnych. Podział na dwie sceny zapewni występ znacznie większej ilości artystów, niż miałoby to miejsce na jednej scenie, co jest dosyć logiczne. Do dyspozycji festiwalowiczów zostanie udostępnione również specjalne pole namiotowe, które zostanie rozłożone w bardzo bliskiej odległości od miejsca występów. Poniżej prezentujemy dokładny line-up wraz z rozpiską godzinową koncertów.

3-Majówka 2017 [LINE-UP, GDZIE OGLĄDAĆ]

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz być na tym wyjątkowym wydarzeniu muzycznym, to nie szkodzi. Specjalnie dla takich osób przeprowadzona będzie transmisja na żywo na portalu Streams24.pl.

Na retransmisję festiwalu 3-Majówka 2017 w jakości HD zapraszamy tutaj:

Pergola

3-Majówka 2017 - Wrocław - Powtórka

Hala Stulecia

3-Majówka 2017 - Wrocław - Powtórka

Zostaw odpowiedź