3F Extreme Fight Cage 6 – Ełk – Powtórka

3F Extreme Fight Cage 6 - Ełk - Powtórka

3F Extreme Fight Cage 6 – Ełk – Powtórka. W dniu czwartego listopada w Ełku odbędzie się szósta edycja gali Extreme Fight Cage. W jej ramach zobaczymy pojedynki w formule MMA i K-1. W walce wieczoru Damian Zorczykowski (2-1) znierzy się z Dzianisem Luchnikau (0-1).

Miejscem organizacji gali Extreme Fight Cage 6 będzie hala sportowo-widowiskowa MOSiR przy ul. św. M.M. Kolbego 11. Organizacja 3F zapewnia, że ta edycja będzie na prawdę wyjątkowa. W co-main event zobaczymy starcie w kategorii ciężkiej. W klatce zobaczymy Marcina Lipińskiego, którzy zmierzy się ze znanymi i lubianym przez kibiców – Kamilem Mindą.

3F Extreme Fight Cage 6 - Ełk - Powtórka

Najgłówniejszym starciem podczas gali będzie pojedynek Damian Zorczykowskiego (2-1), który w limicie wagowym 68.5 kg. zmierzy się z Dzianisem Luchnikau (0-1), o którym jednak nie możemy za wiele powiedzieć. Damian jest nie tylko zawodnikiem, ale także trenerem w klubie Fight Club Łomża, który specjalizuje się w wyszukiwaniu młodych talentów. Posiada on spory bagaż doświadczeń sportowych, który zawdzięcza dzięki udziałowi w wielu grapplerskich turniejach jak i również mieszanych sztuk walki. Do tego dochodzi także trening za granicą pod okiem zaliczanego do czołówki światego MMA – Gunnara Nelsona. Do startów w zawodowym MMA powrócił w ubiegłym roku, gdzie w 25 sekund zwyciężył podczas gali Extreme Fight Cage 4/PLMMA 68 z Robertem Collinsem. Kolejna jego walka także miała miejsce na gali organizacji 3F, gdzie również bardzo szybko poddał Białorusina – Artema Busareva.

Jego rywal wejdzie do klatki bardzo zmobilizowany i głodny zwycięstwa, bowiem w głowie będzie miał powrót na tor zwycięstwa w zawodowym MMA. Białorusin pierwszą zawodową walkę stoczył w Siedlcach podczas debiutanckiej gali Armia Fight Night. gdzie przegrał z Dominikiem Chielem przez założony klucz na rękę.

3F Extreme Fight Cage 6 – Ełk [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Na chwilę obecną nie posiadamy pełnej karty walk, ale zostanie ona uzupełniona do końca tygodnia.

Walka wieczoru:
68,5 kg.: Damian Zorczykowski vs. Dzianis Luchnikau

Pozostałe walki:
88 kg.: Adam Biegański vs. Piotro Walawski
100 kg.: Kamil Minda vs. Marcin Wnuk Lipiński
77,5 kg.: Alan Kwieciński vs. Radosław Żaglewski

Na retransmisję gali 3F Extreme Fight Cage 6 zapraszamy tutaj:

3F Extreme Fight Cage 6 - Ełk - Powtórka

Zostaw odpowiedź