Aerosmith – TAURON Arena Kraków – Powtórka

Aerosmith - TAURON Arena Kraków - Powtórka

Aerosmith – TAURON Arena Kraków – Powtórka. Amerykańska rock’n’rollowa legenda zagości w Polsce. Aerosmith wystąpi w Krakowie w dniu 2 czerwca 2017 roku. Jako support głównej gwiazdy wieczoru zobaczymy niemiecką grupę Beyond The Black.

Amerykańska grupa została założona w 1970 roku w Sunapee, w stanie New Hampshire. Muzycy w swoim dorobku posiadają 15 albumów, a ich debiutancki album ukazał się w 1973 roku i został nazwany po prostu „Aerosmith”. Jednak to dzięki kolejnej płycie pt. „Get Your Wings”, która sprzedała się w ilości 2 mln sztuk, zyskali uznanie fanów i krytyków muzycznych na całym świecie. Od tamtej pory ich kariera muzyczna nabrała zawrotnego tempa.

Grupa Aerosmith jest prawdziwym prekursowem gatunku muzycznego. Do najwcześniejszych największych hitów możemy zaliczyć przede wszystkim: Dream On, Sweet Emotion, Toys In The Attic i Back In The Saddle. Obecnie bezapelacyjnie do największych zaliczyny przebojów zaliczymy: Janie’s Got A Gun, Cryin’, Dude Looks Like A Lady, Love Is An Elevator i I Don’t Want To Miss A Thing. Od początku swojego istnienia sprzedali ponad 150 mln płyt na całym świecie, co jest na prawdę imponującym wynikiem. Na swoim koncie posiadają wiele prestiżowych nagród: 4 Grammy, 8 American Music Awards, 6 Billboard Awards i aż 12-cie MTV Awards.

Aerosmith jest najlepszym rock’n’rollowym zespołem ostatnich dekad, który przez ponad 45 lat był inspiracją wielu zespołów na całym świecie. Swoją sławę i ulubienie wśród fanów zdobyli dzięki niesamowitym koncertowym i niezapomniamymi przebojami.

Aerosmith w Krakowie [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Aeromisth wyruszyli w największą trasę koncertową po Europie w historii swojego istnienia. Grupa ponownie wyruszy za Atlantyk, żeby odwiedzić swoich fanów i dać niezapomniane rockowe show. Najnowsza trasa koncertowa ma być zakończeniem ich działalności na scenie muzycznej i to właśnie z tego powodu nosi ona nazwę: “Aero-Vederci Baby!”. Na koncertowej mapie po Europie znalazła się również Polska. To właśnie 2 czerwca br. w TAURON Arenie Kraków fani będą mogli pożegnać się z rock’n’rollowym gigantem. Przed główną gwiazdą w roli supportu wystąpi niemiecki zespół pochodzący z Monachium – Beyond The Black. Wyróżnia ich przede wszystkim młodość, świeże spojrzenie na muzykę i fantastyczny wokal Jennifer Haben.

Na retransmisję koncertu Aerosmith z Krakowa zapraszamy tutaj:

Aerosmith - TAURON Arena Kraków - Powtórka

Zostaw odpowiedź