Hard Kicking Fest: Architects – Warszawa – Powtórka

Hard Kicking Fest: Architects - Warszawa - Powtórka

Hard Kicking Fest: Architects – Warszawa – Powtórka. W warszawskim klubie Progresja odbędzie się koncert metalcore’owej grupy Architects, która będzie główną gwiazdą wieczoru podczas Hard Kicking Fest. Dodatkowo w roli supportu zobaczymy jeszcze While She Sleeps i August Burns Red.

Architects są reprezentantami angielskiej sceny metalcore’owej. Swój debiut na rynku muzycznym zaliczyli w 2005 roku. Na swoim koncie posiadają obecnie pięć albumów studyjnych. Do najlepszych i najbardziej znanych można zaliczyć „The Here and Now” i „Daybreaker”, które można było usłyszeć podczas ich koncertów w Polsce. W 2013 roku dzięi wsparciu swoich fanów, nakręcili własny film dokumentalny pt. „One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour”. Produkcja przedstawia życie będąc ciągle w trasie. Rok 2013 był również pracowity grupy, ponieważ wystąpili oni na wielu prestiżowych festiwalach, a także jako główna gwiazda w ramach Vans Warped Tour. W 2014 roku nastał przełomowy moment, bowiem grupa nawiązała współpracę z legendarną wytwórnią – Epitaph. To właśnie dzięki niej na światło dzienne wyszedł album pt. „Lost Forever // Lost Together”. Ostatni ich krażek został wyprodukowany w 2015 roku i nosi on nazwę „All Our Gods Have Abandoned Us”.

Hard Kicking Fest: Architects - Warszawa - Powtórka

Hard Kicking Fest: Architects [RETRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, SUPPORT]

Podczas Hard Kicking Fest nie zabraknie również koncertu takich grup jak: While She Sleeps i August Burns Red, które wystąpią jako support głównej gwiazdy. August Burns Red wciąż koncertują nieprzerwanie od 2003 roku. Pomimo upływu lat, nadal zapełniają oni największe sale koncertowe w rodzinnych stronach, jak i na Starym Kontynencie. Wielu światowych krytyków muzycznych twierdzi, że metalcore wymiera. Muzycy z August Burnes Red pokazują zupełnie, co innego. Oni wydają kolejne albumy, koncertują, po prostu robią swoje. Kolejne ich albumy cieszą się na prawdę ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i zbierają same pochlebne opinie. Dlatego też pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich na transmisję koncertów, które odbędą się w ramachHard Kicking Fest.

Rozpiska czasowa:
19:00 – Otwarcie drzwi
19:30 – Rozpoczęcie

Na retransmisję koncertu Architects z Warszawy zapraszamy tutaj:

Hard Kicking Fest: Architects - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź