Armenia – Polska – El. MŚ 2018 – Transmisja zakończona

Polska - Czarnogóra - El. MŚ 2018 - 08/10/2017

Armenia – Polska – El. MŚ 2018 – Transmisja zakończona. Już w najbliższy czwartek tj. piątego października dojdzie do arcyważnego spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Biało-czerwoni tego dnia podejmą na wyjeździe w Erywaniu reprezentację Armenii. Mecz rozpocznie się o godzinie 18-tej.

Październikowe spotkanie będzie bardzo ważnym dla naszej reprezentacji. Jeśli biało-czerwoni wygrają to przedostatnie spotkanie, mogę już teraz zapewnić sobie wyjazd na Mistrzostwa Świata, które zostaną rozegrane w Rosji. Są to pierwsze Mistrzostwa Świata, które zostaną rozegrane w tej części Europy. W ramach rosyjskiego mundialu zobaczymy w akcji łącznie 32 reprezentacje narodowe, które zmierzą się ze sobą w 64 spotkaniach. Mecze zostaną rozegrane na dwunastu stadionach w jedenastu różnych miastach.

Armenia - Polska - El. MŚ 2018 - Transmisja zakończona

Pierwszy mecz eliminacji do MŚ 2018 nie poszedł po myśli Polaków. Niespodziewanie zakończył się on w Astanie remisem 2:2 z Kazachstanem. Piłkarze Adam Nawałki następnie zdołali zwyciężyć pięciokrotnie: nad Danią 3:2, Armenią 2:1, Rumunią 3:0, Czarnogórą 2:1 i ponownie Rumunią 3:1. Seria zwycięstw zakończyła się w Kopenhadze, gdzie Polacy przegrali z Duńczykami aż 4:0. Na kolejne zwycięstwo nie musieliśmy długo czekać, bo na otarcie łez mogliśmy oglądnąć przepiękne spotkanie, w którym Polacy zwyciężyli w Warszawie z Kazachstanem 3:0. Właśnie dzięki takim wynikom, na dwa ostatnie spotkania w eliminacjach, nasza reprezentacja wciąż obejmuje stanowisko lidera w grupie E.

Armenia – Polska – El. MŚ 2018 [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

W środę z samego rana nasza reprezentacja wylatuje do Armenii. Dla Polaków będzie to ogromna szansa na zapewnienie sobie awansu do MŚ 2o18. Żeby do tego doszło, mecz musi zakończył się zwycięstwem biało-czerwonym, a także trzeba liczyć, że reprezentacja Danii zremisuje z Czarnogórą. Inne rozstrzygnięcie będzie oznaczało niepewną sytuację aż do ostatniej kolejki. Polska na swoim koncie ma trzy punkty przewagi nad Danią i Czarnogórą, ale gorszy bilans bramkowy, który to zadecyduje o „wszystkim”, w przypadku identycznej liczby punktów. Już teraz serdecznie zapraszamy na transmisję meczu XXI Mistrzostw Świat w Piłce Nożnej.

Armenia - Polska - El. MŚ 2018 - Transmisja zakończona

Zostaw odpowiedź