Armia Fight Night – Siedlce – Powtórka

Armia Fight Night - Siedlce - Powtórka

Armia Fight Night – Siedlce – Powtórka. W dniu 23 września w Siedlcach zadebiutuje nowa organizacja MMA, której organizatorem jest klub Armia Dęblin. Podczas gali Armia Fight Night zobaczymy siedem pojedynków w formule MMA, a jeden na zasadach K-1.

Armia Fight Night: Pierwsze starcie jest zupełnie nowym produktem na rynku sportów walki. Jej twórcą jest klub Armia Dęblin, który został założóny przy Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Pierwsza gala z udziałem Wojska Polskiego odbyła się w ubiegłym roku, ale teraz nadszedł czas na stworzenie nowej organizacji. W starciach zobaczymy między innymi reprezentantów klubu i absolwentów WSOSP z Dęblina jak i innych klubów.

Armia Fight Night - Siedlce - Powtórka

Będzie to z pewnością wyjątkowe wydarzenie sportowe, bo znowu kiedy w całej Europie zdarzyło się tak, że zawodnikami biorącymi udział w starciach, będą wojownicy w mundurach Wojska Polskiego. Pierwszym ogłoszonym pojedynkiem będzie starcie Nikodema Zimeckiego z reprezentantem klubu MMA Warriors Zabrze – Jackiem Bednorzem. Oprócz tego dojdzie również do pojenków, w których wystąpią: Artur Pawlik, Cezary Sarnowski, Adam Filipek, Krzysztof Gutowski, Sylwester Miller, Robert Ptasiński, Dawid Suski, Dominik Chmiel, Maciej Kierzkowski, oraz Roger Garbaczewski.

W walce wieczoru wystąpi Dominik Chmiel (7-5), a jego rywalem będzie 25-letni zawodnik z Azerbejdżanu – Ilkin Gasimov (4-1). Trzykrotny Mistrz Wojska Polskiego oraz posiadacz czarnego pasa w BJJ, powraca po niespełna dwuletnie przerwie, która spowodowana była kontuzją. Jego rywal jest nazywany specjalistą od poddań. Wiele osób zastanawia się jak jego umiejętności grapplerskie będą wyglądały z umiejętnościami Chmiela w BJJ, który powraca po dwóch porażkach z rzędu. Pojedynek ten został zakontraktowany w catchweightu na 80 kg.

Armia Fight Night – Siedlce [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
MMA 77 kg.: Dominik Chmiel (7-5) vs. Ilkin Gasimov (4-1)

Pozostałe:
MMA 70 kg.: Maciej Kierzkowski (0-0) vs. TBA
K-1 75 kg.: Roger Garbaczewski vs. Mateusz Grochowski
MMA 66 kg.: Adam Filipek (0-1) vs. Krzysztof Gutowski (3-0)
MMA 61 kg.: Robert Ptasiński (1-0) vs. Sylwester Miller (2-2)
MMA 70 kg.: Cezary Sarnowski (0-1) vs. Artur Pawlik (0-1)
MMA 84 kg.: Jacek Bednorz (2-3, 1 N/C) vs. Nikodem Ziemecki (0-0)

Na retransmisję gali Armia Fight Night zapraszamy tutaj:

Armia Fight Night - Siedlce - Powtórka

Zostaw odpowiedź