Babilon MMA 1 – Międzyzdroje – Powtórka

Babilon MMA 1 - Międzyzdroje - Powtórka

Babilon MMA 1 – Międzyzdroje – Powtórka. Już 18-tego sierpnia w Amfiteatrze w Międzyzdrojach będziemy świadkami debiutu nowej organizacji – Babilon MMA. W hitowej walce wieczoru zobaczymy starcie Michała Fijałki z Marcinem Łazarzem.

Babilon MMA jest zupełnie nowym projektem, którego autorem jest uznany w środowisku boksu zawodowego – Tomasz Babiloński, właściciel Babilon Promotion. W polskim boksie zawodowym odkrył wielu utalentowanych pięściarzy. Najlepszym na to dowodem jest Krzysztof Włodarczyk. Kolejnym dobrym przykładem jest czołowy zawodnik wagi ciężkiej – Krzysztof Zimnoch.

W amatorskich starciach zobaczymy między innymi: Filip Podyma i Tomasz Smyk. Babiloński dał szansę utalentowanym reprezentatom dywizji lekkiej. Swoje umiejętności w tej kategorii zaprezentuje Krystian Blezień i Dominik Kowalski. Walki w karcie głównej w kategorii półśredniej będą również bardzo emocjonujące, a zobaczymy w nich najbardziej utalentowanych zawodników. Mowa tutaj o Danielu Skibińskim i Łukaszu Szczerku, którzy zawalczą za sobą w limicie 77 kg. Do najważniejszych pojedynków tego wieczoru zaliczymy pojedynek Michała Fijałki z Marcinem Łazarzem.

Babilon MMA 1 - Międzyzdroje - Powtórka

Michał Fijałka (15-6-1) do tej pory zaliczył występy na wszystkich prestiżowych galach organizowanych w Polsce. Ostatni swój pojedynek stoczył ubiegłego roku na KSW 35, gdzie przegrał z Marcinem Wójcikiem przez jednogłośną decyzję sędziów. Od tamtej pory zmienił strategię treningu, wykonuje sporą ilość przekrojowych ćwiczeń i ciężarów. Do pojedynku z Łazarzem powinien wyjść w doskonałej predyspozycji. Marcin Łazarz (10-4) swój ostatni pojedynek miał stoczyć we Włoszech, ale ten turniejowy pojedynek został po prostu odwołany. Obaj zawodnicy mają swoją przeszłość w KSW, a zwycięzca tego pojedynku może mieć szansę na powrót do klatki jednej z największych organizacji MMA w Europie.

Babilon MMA 1 [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru
93 kg.: Michał Fijałka (15-6-1) vs. Marcin Łazarz (10-4)

Karta główna
70 kg.: Gracjan Szadziński (5-2) vs. Jewgienij Januszko (3-7)
77 kg.: Daniel Skibiński (8-5) vs. Łukasz Szczerek (4:3)
70 kg.: Krystian Blezień (1:0) vs. Dominik Kowalski (0:0)
90 kg.: Rusłan Chapko (0:7) vs. Nikołaj Bojarczuk (1-4)

Karta wstępna
66 kg.: Filip Podyma vs. Tomasz Smyk

Na retransmisję gali Babilon MMA 1 zapraszamy tutaj:

Babilon MMA 1 - Międzyzdroje - Powtórka

Zostaw odpowiedź