Babilon MMA 2 – Legionowo – Powtórka

Babilon MMA 2 - Legionowo - Powtórka

Babilon MMA 2 – Legionowo – Powtórka. Już drugiego grudnia w Arenie Legionowo odbędzie się kolejna edycja gali organizowanej przez Tomasza Babilońkiego. W ramach Babilon MMA 2 zobaczymy osiem pojedynków, a wśród nich dwa amatorskie. W walce wieczoru Szymon Kołecki (3-0) zmierzy się z Kamilem Bazelakiem (7-9).

Grudniowa gala będzie już drugą organizowaną przez promotora bokserskiego – Tomasza Babilońskiego. Jego debiut w organizacji gali MMA miał miejsce w sierpniu tego roku, a miejscem organizacji tej gali były nadmorskie Międzyzdroje. Debiutancka edycja spełniła oczekiwania wszystkich przybyłych i właśnie dlatego zostanie zorganizowana druga edycja jeszcze w tym roku.

Babilon MMA 2 - Legionowo - Powtórka

W Legionowie będziemy świadkami wielu ciekawych pojedynków. Do jednego z nich możemy zaliczyć starcie czołowych półśrednich – Pawła Pawlaka (12-3) oraz Adama Niedźwiedzia (5-2). Pozostałe zawodowe walki także zwiastują wiele pozytynych emocji. W jednej z nich zobaczymy Kamila Oniszczuka (3-0), którego rywalem będzie Paweł Karwowski (2-1-1). Natomiast w wadze ciężkiej zobaczymy Łukasza Łysoniewskiego (0-3) i Michała Orkowskiego (3-1). Bardzo ciekawie zapowiada się również druga walka wieczoru, której nie powstydziłaby się żadna z mocniejszych federacji MMA w Polsce. Chodzi tutaj o starcie Łukasza Bieńkowskiego (5-1) z Rafałem Haratykiem (7-3-2).

Nadszedł czas na najważniejsze starcie tego wieczoru, a w nim zobaczymy Szymona Kołeckiego (3-0), który stanie w ośmiokątnej klatce twarzą w twarz z Kamilem Bazelakiem (7-9). Do tej pory Kołecki nie zaznał smaku porażki, a wszystkie pojedynki kończył już w pierwszej rundzie. Bazelak ma o wiele większe doświadczenie w MMA, początek jego kariery nie był wcale obiecujący. Dziś na swoim koncie posiada trzy wygrane z rzędu. Sześć z szesnastu pojedynków zostało zakończonych przez duszenie. Obaj zawodnicy mają wielką ochotę na zanotowanie czwartek wygranej z rzędu w zawodowym MMA.

Babilon MMA 2 – Legionowo [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Karta główna:
120 kg.: Szymon Kołecki (3-0, 3 KO) vs. Michał Orkowski (3-1)
84 kg.: Łukasz Bieńkowski (5-1, 2 KO) vs. Rafał Haratyk (7-3-2, 2 KO, 4 Sub)
80 kg.: Adam Niedźwiedź (5-2, 1 KO, 4 Sub) vs. Paweł Pawlak (12-3, 6 KO, 3 Sub)

Karta wstępna:
77 kg.: Kamil Oniszczuk (3-0, 1 KO) vs. Paweł Karwowski (2-1-1, 2 Sub)
120 kg.: Michał Orkowski (3-1, 2 KO, 1 Sub) vs. Łukasz Łysoniewski (0-3)
68 kg. Damian Zorczykowski (3-1, 1 KO, 2 Sub) vs. Michał Folc (0-1)

Karta amatorska:
66 kg.: Tomasz Smyk vs. Hubert Lotta
93 kg.: Marcin Trzciński vs. Paweł Grażewicz

Na retransmisję gali Babilon MMA 2 zapraszamy tutaj:

Babilon MMA 2 - Legionowo - Powtórka

Zostaw odpowiedź