Bruno Mars – TAURON Arena Kraków – Powtórka

Bruno Mars - TAURON Arena Kraków - Powtórka

Bruno Mars – TAURON Arena Kraków – Powtórka. Ten multiplatynowy artysta zawita w tym roku również i do Polski. Bruno Mars wystąpi w Krakowskiej TAURON Arenie już 27 maja br. Na koncert oraz transmisję, która będzie dostępna tylko i wyłącznie na Streams24.pl zapraszamy od godziny 19:30!

Bruno Mars został doceniony przez wielu fanów, a także krytyów muzycznych na całym globie. Jest piosenkarzek, twórcą tekstów, reżyserem, a także muzykiem, który z wielkim echem wtargnął na listy przebojów z wielkim hitem pt. “Uptown Funk”. Singiel został nagrodzony przez stowarzyszenie RIAA odznaczeniem za najdłużej utrzymujący się na szczycie singiel listy Billboard “Hot 100”. Przebój “Uptown Funk” został również nagrodzony trzykrotnie nagrodą Grammy w 2016 roku, wliczając w to również nagrodę “Record of the Year”. Teledysk do singla otrzymał również nagrodę w kategorii “Best Male Video”. na ubiegłorocznej edycji MTV Video Music Awards. Bruno Mars jest wielokrotnie nagradzanym, a dwudziestokrotnie nominowanym do nagrody Grammy artystą, który w swojej karierze muzycznej sprzedał ponad 170 mln singli oraz 26 mln albumów na całym świecie, co uczyniło go najbardziej rozchwytywamym artystą wszechczasów.

Bruno Mars wystąpił również podczas przerwy na Super Bowl u takich gwiazd jak Coldplay i Beyoncé. Artysta swój debiut w przerwie Super Bowl zaliczył w 2014 roku, a jego występ, który przyciągnął 115,3 mln osób, stał się najchętniej oglądaną przerwą w historii tej imprezy. Mars był wtedy również jednym z najmłodszych artystów, którzy wystąpili jako headliner Super Bowl. Komisja Billboardu twierdzi, że muzyk zdobył najszybciej swoje pięć pierwszych miejsc od czasów panowania Elvisa Presleya. Śmiało można powiedzieć, że Bruno Mars jest artystą spełnionym, bo aż 35 singli z jego dorobku muzycznego, znalazło się na prestiżowej liście “Hot 100”.

Bruno Mars w Krakowie [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Bruno Mars wystąpi w Polsce w krakowskiej TAURON Arenie w ramach trasy koncertowej zatytułowanej „The 24K Magic World Tour”. Będzie to jego pierwsza tak dużą światowa trasa po przebytej w 2013 roku – „Moonshine Jungle World Tour”. Światowe tournée osiągnęło niewyobrażalny sukces, sprzedając ponad 2 mln biletów oraz wyprzedając wszystkie 155 koncertów organizowanych na całym świecie.

Na retransmisję koncertu Bruno Marsa z Krakowa zapraszamy tutaj:

Bruno Mars - TAURON Arena Kraków - Powtórka

Zostaw odpowiedź