Celtic Gladiator 14 – Londyn – Transmisja zakończona

Celtic Gladiator 14 - Londyn - Transmisja zakończona

Celtic Gladiator 14 – Londyn – Transmisja zakończona. Już szóstego października w londyńskiej York hall odbędzie się kolejna gala organizacji Celtic Gladiator. W ramach Celtic Gladiator 14 dojdzie do dwunastu pojedynków w forumule MMA, K-1 oraz Muay-Thai. W walce wieczoru o tytuł mistrzowski Tomasz Sarara (36-7) zawalczy z Luciano Zampierim (18-6).

W Londynie zostanie zorganizowana kolejna gala ze „stajni” Celtic Gladiator. Kibice na pewno będą zachwyceni, ponieważ w jej ramach w karcie walk znalazło się dwanaście pojedynków w różnych formułach. Z całą pewnością nie zabraknie również debiutujących zawodników takich jak Adrian Molenda, Łukasz Weha i Ben Spicer. Jest to gwarancją ogromnych emocji, ponieważ każdy z nich będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. W jednym z najciekawszych starć w MMA w kategorii półciężkiej, Arunas Andriuskevicus będzie walczył z Łukaszem Klingerem. Obaj są bardzo doświadczonymi zawodnikami i na pewno zaowocuje to wspaniałą walką. Waga ciężka i superciężka również zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ zobaczymy w niej takich fighterów jak między innymi: Sarara, Czerwiński, Adetola czy Gowik. Nie mogło zabraknąć takżę pojedynku pań, który odbędzie się na zasadach K-1, a zobaczymy w nim Katarzynę Twardowską i Filipę Mourao.

Celtic Gladiator 14 - Londyn - Transmisja zakończona

Największą atrakcją gali będzie pojedynek Tomasza Sarary (36-7) z Luciano Zampierim (18-6). Sarara stanie do walki o mistrzostwo organizacji Celtic Gladiator, którego może stać się posiadaczem po wygraniu pietnastu walk pod rząd. Ma on na swoim koncie bardzo dużo sukcesów na ringach amatorskich i zawodowych. Jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, który na swoim koncie ma między innymi: wielokrotne mistrzostwo polski w kickboxingu oraz zwycięstwo w turnieju bokserskim Bigger’s Better w 2013 roku. Zamperi jest 33-letnim wszechstronnie wyszkolonym zawodnikiem pochodzącym z Brazylii. Jest posiadaczem czwartego Dana w Hapkido i posiada na swoim koncie liczne sukcesy na ringach w kickboxingu, muay thai i K-1. To tylko kilka z jego sukcesów, których nie da opisać się słowami. Pojedynek na pewno będzie bardzo ekscytujący.

Celtic Gladiator 14 – Londyn [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Walka wieczoru:
(K-1) 95 kg.: Tomasz Sarara (37-7) vs. Luciano Zampieri (18-6)

Główna karta:
93 kg.: Łukasz Klinger (8-4) vs. Arunas Andriuskevicius (13-4)
84 kg.: Alex Montagnani (9-2) vs. Ivan Gold (2-1)
120 kg.: Tomasz Czerwiński (9-14) vs. Lee Curry (1-1)
120 kg.: John Chopper (1-8) vs. Marian Rusu (8-4)
84 kg.: Warren Kee (9-5-1) vs. Isaac Dull (0-1)
(K-1) 56 kg.: Katarzyna Twardowska (0-1) vs. Filipa Mourao (2-0)
(K-1) 93 kg.: Wojtek Okręglak (0-0) vs. Jakub Nowikowski (0-0)

Pozostałe:
77 kg.: Adam Chętnik (0-0) vs. Rocky Stenning (1-0)
120 kg.: Krystian Gowik (1-2) vs. Benjamin Veverita (2-1)
57 kg.: Adrian Molenda (0-0) vs. Mark Wade (0-1)

Walka Amatorska:
77 kg.: Damian Koryga (4-1-2) vs. Alexsandru Burtilla (2-1-1)

Celtic Gladiator 14 - Londyn - Transmisja zakończona

Zostaw odpowiedź