Celtic Gladiator 15 – Nowy Sącz – Powtórka

Celtic Gladiator 15 - Nowy Sącz - Powtórka

Celtic Gladiator 15 – Nowy Sącz – Powtórka. Irlandzka organizacja Celtic Gladiator powraca do Polski. Gala Celtic Gladiator 15 odbędzie się tym razem w Nowym Sączu już w pierwszą sobotę listopada. W jej ramach zobaczymy dwa starcia o pasy mistrzowskie organizacji Celtic Gladiator.

Po wielkich sukcesach poza granicami kraju, irlandzka organizacja Celtic Gladiator powraca do naszego kraju, żeby zorganizować tu pietnastą edycję gali MMA i K-1. Do tej pory poprzednie edycji odbywały się w takich krajach jak Polska, Irlandia, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. W szeregach organizacji możemy zobaczyć czołowych polskich zawodników jak: Tomasz Sarara, Przemysław Mysiala, Krzysztof Kułak, Leszek Krakowski i wielu innych doskonałych zawodników. Warto również zaznaczyć, że Conor McGregor swoją sportową karierę w zawodowym MMA zaczynał właśnie w tej organizacji.

Celtic Gladiator 15 - Nowy Sącz - Powtórka

W karcie walk znalazły się dwa starcia o mistrzowskie pasy organizacji CG. Najważniejsza walka tego wieczoru odbędzie się w formule K-1. W kategorii 72,5 kg. zobaczymy Łukasza Plaweckiego, a jego rywalem będzie Lilian Porcireanu. Stawką pojedynku będzie pas Mistrza Świata. Plawecki nie tak dawno zdobył tytuł Mistrza Świata organizacji IPCC. Dodatkowo w swojej karierze amatorskiej stoczył łącznie 126 walk. Na koncie posiada również tytuły Mistrza Polski Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów, a w 2009 roku znalazł się na drugim miejscu Pucharu Świata K1. W 2016 roku wywalczył także Mistrzostwo Świata WKN w Kickboxingu. Jego przeciwnikiem będzie Włoch, który na swoim koncie posiada tytuł Mistrza swojego kraju w formule K-1, a swoją karierę sportową rozpoczął od karate.

Celtic Gladiator 15 – Nowy Sącz [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
Walka o pas mistrzowski K1
72,5 kg.: Lukasz Plawecki vs. Lilian Porcireanu

Karta główna:
Walka o pas mistrzowski MMA
84 kg.: Krzysztof Kułak vs. Mariusz Radziszewski

67 kg.: Bartek Wańczyk vs. Michał Krawczyk
77 kg.: Bartosz Zając vs. Łukasz Szecówka
77 kg.: Piotr Poniedziałek vs. Damian Seweryn
66 kg.: Maciej Szczepaniak vs. Dawid Matyszczak
70 kg.: Konrad Mikołajczyk vs. Dawid Rachwał
77 kg.: Przemysław Pawlak vs. Jakub Rojowski
86 kg.: Kamil Janik vs. Mariusz Jankowski
84 kg.: Tomasz Mozdyniewicz vs. Tomasz Lepiarski

Karta wstępna:
77 kg.: Marcin Nawalaniec vs. Dariusz Miernik
70 kg.: Arkadiusz Rolka vs. Patryk Schab

Na retransmisję gali Celtic Gladiator 15 zapraszamy tutaj:

Celtic Gladiator 15 - Nowy Sącz - Powtórka

Zostaw odpowiedź