Czad Festiwal 2017 – Straszęcin – Transmisja zakończona

Czad Festiwal 2017 - Straszęcin - Transmisja zakończona

Czad Festiwal 2017 – Straszęcin – Transmisja zakończona. Najbliższa i piąta już edycja Czad Festiwalu odbyła się w dniach 23-27 sierpnia w Straszęcinie koło Dębicy. Na pięciu scenach muzycznych zagrały najlepsze polskie grupy rockowe, a także inne gwiazdy z całego świata.

Czad Festiwal zadebiutował na muzycznej mapie polski w 2013 roku. Z samego początku gościli na nim wyłącznie polscy artyści. Niedługo później festiwal został okrzyknięty jednym z największych imprez tego typu w południowej Polsce. Festiwal odniósł niewyobrażalny sukces i zyskał niesamowity rozgłos. Od tamtego momentu gromadzi za każdym razem liczną widownię, a ubiegłoroczna edycja gościła takie gwiazdy jak: Nightwish, Alborosie, Hollywood Undead czy Sabaton. Czad Festiwal ma w sobie to coś, czego brakuje innym festiwalom w Polsce. Tylko tutaj zobaczycie niesamowite połączenie gatunków muzycznych, zaczynając od rocka przez punk do EDM, od cięższych rytmów do naet tanecznego reggae. Jednymi słowy, każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że podkarpacka impreza jest jedyną imprezą organizowaną w Polsce, podczas której tak różne gatunki muzyczne, tak dobrze ze sobą współgrają na jednej scenie muzycznej.

Czad Festiwal 2017 - Straszęcin - Transmisja zakończona

Czad Festiwal 2017 będzie już piątą edycją tego jednego z największych festiwali muzycznych tego typu na podkarpaciu. Pierwszy raz w historii całęgo festiwalu, potrwa on aż pięć dni. Muzyka będzie płynęła z pięciu scen muzycznych, a oficjalnie wystąpi na nich ok. 50 artystów z polski i reszty świata. Wśród nich znaleźli się między innymi: Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Coma, Czesław Śpiewa, KSHMR, One Ok Rock i Steve Aoki. Organizatorzy ogłosili, że w roli headlinerów poszczególnych dni wystąpią: The Offspring, Alestorm, Bastille, Sonata Arctica i Che Sudaka. Największą gwiazdą całego festiwalu będzie niewątpliwie legendarna grupa The Offspring.

Czad Festiwal 2017 [TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, PROGRAM, ARTYŚCI, LINE-UP]

Serdecznie zapraszamy na transmisję na żywo, która będzie dostępna na portalu Streams24.pl. Dokładny line-up festiwalu wraz z rozpiską godzinową z podziałem na sceny muzyczne, można znaleźć tutaj: >>ROZPISKA CZASOWA<<

Czad Festiwal 2017 - Straszęcin - Transmisja zakończona

Zostaw odpowiedź