Deep Purple – Łódź & Katowice – Powtórka

Deep Purple - Łódź & Katowice - Powtórka

Deep Purple – Łódź & Katowice – Powtórka. Jedna z legend rocka przyjeżdza do Polski na 2 koncerty. Deep Purple pojawi się 23 maja w Łodzi w Atlas Arenie oraz następnego dnia w Katowicach w Spodku. W roli supportu wystąpi Monster Truck.

Deep Purple chyba nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Grupa bardzo często gościła w naszym kraju, gdzie za każdym razem zapewniała fanom dawkę ogromnych pozytywnych emocji. Ich koncerty były zawsze bardzo dobrze wspominane przez polskich fanów, a majowych koncertów z pewnością nie można przegapić. Artyści są prawdziwą legendą oraz inspiracją dla wielu grup rockowych. Cieszą się milionami sprzedanych płyt na całym świecie, a ich utwory można nazwać prawdziwymi klasykami.

Zespół, który został wprowadzony do Hall of Fame, a ich najlepsze albumy jak: „In Rock”, „Machine Head” czy „Made In Japan” sprawiły, że ich koncerty były wyprzedawane w całości w bardzo krótkim czasie. Ich albumy również cieszyły się wielkim zainteresowaniem, co przełożyło się na dużo liczbę sprzedanych ezgemplarzy płyt na całym świecie. Ich największym hitem jest na pewno utwór pt. „Smoke On The Water”, który otrzymał status mega hitu na światowych listach przebojów.

Jako support zobaczymy kanadyjską grupę Monster Truck, która została założona w 2009 roku w Hamilton w Ontario. Zespół w swoim dorobku muzycznym ma jedynie 2 EP-ki: ‚Monster Truck’ (2010) i ‚The Brown’ (2011), ale to właśnie ta druga otworzyła im szerzej dzwi do kariery muzyczne. Niedługo później wyruszyli w trasy koncertowe, w ramach których grali przed takimi legendami jak: Sheepdogs, Slash, Deep Purple czy Alice In Chains. Ich debiutancki album pt. „Furiosity” ukazał się w 2013 roku, a na nim znalazło się 12 utworów. Na samym początku ubiegłego roku na rynku pojawił się ich drugi album pt. „Sittin’ Heavy”.

Deep Purple – Łódź & Katowice [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Majowy koncert w Łodzi i Katowicach będzie świetną okazją, żeby usłyszeć utwory z nanowszego albumu pt. „inFinite” oraz by zobaczyć Deep Purple na żywo po raz ostatni . Muzycy wyruszyli właśnie w trasę koncertową pt. „The Long Goodbye Tour”, która będzie formą pożegnania ze sceną muzyczną oraz ze swoimi fanami na całym świecie.

Na retransmisję koncertu Deep Purple zapraszamy tutaj:

ŁÓDŹ – 23 maja 2017

Deep Purple - Łódź & Katowice - Powtórka

KATOWICE – 24 maja 2017

Deep Purple - Łódź & Katowice - Powtórka

Zostaw odpowiedź