Depeche Mode – Kraków – Łódź – Gdańsk – Powtórka

Depeche Mode - Kraków - Łódź - Gdańsk - Powtórka

Depeche Mode – Kraków – Łódź – Gdańsk – Powtórka. Grupa Depeche Mode powraca do naszego kraju na trzy dodatkowe koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się 7 lutego w TAURON Arenie Kraków, drugi dwa dni później w Atlas Arenie w Łodzi i ostatni 11-tego lutego w trójmiejskiej Ergo Arenie. Koncerty te będą kontynuacją europejskiej części trasy Global Spirit Tour! W rolu supportu podczas koncertów w Polsce zobaczymy Black Line.

Na swoim koncie zgromadzili ponad sto milionów sprzedanych płyt, a ich koncerty zgromadziły ponad trzydzieści milionów fanów na całym globie. Grupa za wszelką cenę nie chce spocząć na laurach i chce być nadal ogromną inspiracją dla młodych nowych artystów, zyskując cały czas na znaczeniu. Spirit i Global Spirit Tour kontynuują historię muzycznych innowacji i ciągle zdobywają pozytywne opinie fanów i krytyków muzycznych na całym świecie.

Depeche Mode jest uznawany za jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej. Artyści mają zamiar kontynuować w zimie swoją światową trasę, która promuje ich najbowszy album pt. Spirit. W ramach pierwszej części trasy, grupa wystąpiła przed ponad milionem fanów, gdzie odwiedzili przy tym 32 miasta w 21 krajach Europy. Po wakacyjnych koncertach w Europie, przenieśli się za ocean do Ameryki Południowej, żeby zimą 2018 powrócić ponownie na Stary Kontynent.

Depeche Mode - Kraków - Łódź - Gdańsk - Powtórka

Global Spirit Tour jest ich osiemnastą trasą od początku działalności na scenie muzycznej i zarazem pierwszą od przeszło trzech lat. Podczas zimowej odsłony będzie kontynuowana także akcja charytatywna, która została zainicjowana i zrealizowana dzięki współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki – Hublot. Poniżej prezentujemy rozpiskę czasową, która jest wyłącznie orientacyjna i może ulec delikatnej zmianie. Serdecznie zapraszamy na transmisję ze wszystkich trzech koncertów, która będzie dostępna online na portalu Streams24.pl!

Depeche Mode – Kraków – Łódź – Gdańsk [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA]

17:30 – Wejście early entrance
18:00 – Wejście
19:30 – Support: Black Line
20:45 – Depeche Mode

Na retransmisję koncertu Depeche Mode zapraszamy tutaj:

Depeche Mode - Kraków - Łódź - Gdańsk - Powtórka

Zostaw odpowiedź