Depeche Mode – Warszawa – PGE Narodowy – Powtórka

Depeche Mode - Warszawa - PGE Narodowy - Powtórka

Depeche Mode – Warszawa – PGE Narodowy – Powtórka. Brytyjska grupa zagości w Polsce już 21 lipca 2017 roku w Warszawie na PGE Narodowym. Depeche Mode wystąpią w ramach europejskiej trasy pt. „Global Spirit Tour”. W roli supportu wystąpi brytyjska producenta muzyczna – Maya Jane Coles.

Grupa Depeche Mode jest jednym z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej, który został złożony w 1980 roku w brytyjskim Basildon. W jego skład obecnie wchodzą: Dave Gahan, Andrew Fletcher i Martin Gore. Warto wspomnieć, że trójka muzyków należała do zespołu od początku jego istnienia. Na swoim koncie posiadają czternaście albumów studyjnych, a ostatnim z nich jest „Spirit”. Ich poprzedni album z 2013 roku pt. „Delta Machine” znalazła się w pierwszej piątce w aż 26 krajach oraz zajęła pierwsze miejsce na 12 prestiżowych listach różnych państw. Od początku istnienia sprzedali ponad 100 mln. płyt. Koncertowali także dla ponad 30 mln. swoich fanów na całym globie.

Depeche Mode - Warszawa - PGE Narodowy - Powtórka

W ramach pierwszej części trasy koncertowej pt. „Global Spirit Tour” Dave Grahan wraz ze swoją grupą wystąpią dla niespełna dwumilionowej publiczności w 32 miastach i 21 europejskich krajach. Po zakończeniu koncertów w Europie, trasa przeniesie się do Ameryki Północnej i Południowej. Będzie to ich 18-ta trasa koncertowa od początku istnienia, a także pierwsza od trzech lat. Ostatnia trasa „Delta Machine Tour Depeche Mode” to występy dla ponad dwóch mln. fanów na świecie oraz w pełni wyprzedane koncerty w Europie i Ameryce. Została ona zaliczona przez wielu do jednej z najlepiej sprzedanych tras koncertowych w 2013 roku. Grupa ma zamiar nadal kontynuować podczas najnowszej trasy, akcję charytatywną we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki marki Hublot. Trasa ma również za zadanie kontynuować muzyczne innowacje grupy, odwiedzenie naszych fanów, zdobycie ich pochlebnych opinii, a także zdobycie uznania w oczach światowych krytyków muzycznych. Zapraszamy również na polską stronę poświęconą Depeche Mode: >>TUTAJ<< oraz forum: >>TUTAJ<<

Depeche Mode – Warszawa – PGE Narodowy [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, SUPPORT]

Rozpiska czasowa:
16:30 – Wejście early entrance
17:00 – Wejście
19:30 – Support: Maya Jane Coles
20:45 – Depeche Mode

Na retransmisję koncertu Depeche Mode zapraszamy tutaj:

Depeche Mode - Warszawa - PGE Narodowy - Powtórka

Zostaw odpowiedź