Dragon Fight Night 3 – Tłuszcz – 17/02/2018 – Na Żywo

Dragon Fight Night 3 - Tłuszcz - 17/02/2018 - Na Żywo

Dragon Fight Night 3 – Tłuszcz – 17/02/2018 – Na Żywo. Już siedemnastego lutego w podwarszawskim Tłuszczu odbędzie się trzecia edycja gali Dragon Fight Night. W jej ramach będziemy obserwować jedenaście walk. Dziesięć z nich odbędzie się w formule MMA, a jedna na zasadach K-1. W walce wieczoru Karol Linowski zawalczy z Krystianem Bielskim.

Organizacja Dragon Fight Night swoją pierwszą galę zorganizowała w maju 2016 roku. Kolejna edycja miała miejsce w styczniu 2017. Podczas tych edycji, kibice zgromadzeni na hali, mogli obserwować wiele ciekawych pojedynków panów jak i zarówno wojowniczek płci pięknej. Na gali szansę do zaprezentowania swoich umiejętności otrzymali także zawodnicy młodzi, perspektywiczni i często byli to debiutanci, którzy mogli zaprezentować swój talent przed szerszą publicznością, niż tylko salka treningowa. To wszystko gwarantowało, że na galach DFN z pewnością nigdy nie zabrakło wielu emocji i walk skończonych często przed czasem. Karta walk na najbliższą edycję jest już dopięta na ostatno guzik. Organizatorzy zdradzają, że znaleźli się na niej tacy zawodnicy jak między innymi: Krystian Bielski, Rafał Sępkowski czy Łukasz Niewiarowski.

Dragon Fight Night 3 - Tłuszcz - 17/02/2018 - Na Żywo

W najgłówniejszej walce tego wieczoru zobaczymy wielokrotnego uczestnika gali PLMMA – Karola Linowskiego (4-1). Zastąpi on kontuzjowanego Michaila Bureshkina. Linowski na przygotowanie nie miał zbyt wiele czasu, bo zaledwie trzy tygodnie. Jego rywalem będzie niepokonany do tej pory reprezentant Mławy – Krystian Bielski (2-0), który w ubiegłym roku stoczył bardzo dobrą walkę na DFN 2. Zwyciężył wtedy z niezwykle doświadczonym Oskarem Ślepowrońskim (3-7). Poniżej zaprezentujemy Państwu już pełną kartę walk, która mamy nadzieję, że nie ulegnie już zmianie i obejdzie się bez kontuzji. Transmisja gali rozpocznie się o godzinie 19:00.

Dragon Fight Night 3 – Tłuszcz [TRANSMISJA GAI, GDZIE TRANSMISJA, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
84 kg.: Krystian Bielski vs. Karol Linowski

Walki zawodowe:
70 kg.: Ibrahim Barkinoev vs. Grzegorz Gusiek Białas
61 kg.: Sławomir Szczepański vs. Kacper Miąsko
81 kg.: Marek Frankiewicz vs. Rafał Sępkowski
70 kg.: Buecki Bogdan vs. Michail Kurch
77 kg K-1.: Niewiarowski Łukasz vs. Paweł Kryński

Walki amatorskie:
57 kg.: Natlia Jędrysiak vs. Ola Wypych
84 kg.: Tomek Matusik vs. Witek Wyrzykowski
61 kg.: Maksymilian Podgórski vs. Arkadiusz Keller
77 kg.: Przywoźny Bartosz vs. Deni Aseav
70 kg.: Łukasz Załęski vs. Denys Kaponkin

Na transmisję gali DFN 3 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Stream #2:

2 komentarzy do Dragon Fight Night 3 – Tłuszcz – 17/02/2018 – Na Żywo

  • Maniek  napisz:

    Mam nadzieję, że to ostateczna rozpiska??

    • Admin  napisz:

      Zgadza się, to jest już ostateczna rozpiska.

Zostaw odpowiedź