DSF Eliminator – Ząbki – Powtórka

DSF Eliminator - Ząbki - Powtórka

DSF Eliminator – Ząbki – Powtórka. Największa federacja Kickboxingu powraca do Ząbek. Gala DSF Eliminator zostanie zorganizowana w podwarszawskich Ząbkach już 29 września. Walka wieczoru to należała będzie do Kamila Ruty i Kamila Jeneli.

Nowy projekt, który nosi nazwę „DSF Eliminator” i jest odpowiedzią na wciąż rosnące zainteresowanie sportami walki w naszym kraju. Będzie to osmioosobowy turniej w formule K-1 Rules. Daje to ogromne możliwości na zaprezentowanie swoich umiejętności szerszej widowni, a przede wszystkim na wzmocnienie pozycji tego sportu i odbudowanie jego potęgi w Polsce. Starcia rozpoczną się od limitu -81 kg, a wyłonić najlepszego zawodnika tego turnieju, pozwoli siedem stoczonych pojedynków.

DSF Eliminator - Ząbki - Powtórka

Poza pojedynkami turniejowymi dojdzie takżę do bardzo ciekawego starcia, które będzie walką wieczoru wrześniowej gali. Zobaczymy w niej Kamila Rutę oraz Kamila Jenela, którzy zmierzą się ze sobą na dystansie pięciu rund. Ruta na swoim koncie posiada mistrzostwo DSF Kickboxing Challenge w kategorii -81 kg. Jest także zawodowym mistrzem Polski PZKB, Europy i Świata w K-1 Rules. Ten 24-letni zawodnik nie doznał jeszcze smaku porażki w swojej zawodowej karierze. Odniósł za to dziesięc zwycięstwo, a siedem z nich odbyło się na gali DSF. Stawką tego pojedynku będą dwa pasy mistrzowskie. Ruta będzie musiał bronić ich przed zawodnikiem, którego doskonale zna z kadry narodowej prowadzonej przez Witolda Kostka. Kamil Jenel jest reprezentantem klubu Paco TEAM Katowice. Ostatnie siedem lat swojego życia spędził w Holandii i tam właśnie toczył walki. Największym osiągnięciem w jego karierze zawodowej było zdobycie tytułu mistrza Beneluksu w 2014 roku. W swoim ostatnim pojedynku zdołał pokonać Milana Kratochvila, a teraz ma ogromną ochotę na ośmieszenie obecnego mistrza federacji DSF. Przed najważniejszą walką tego wieczoru, dojdzie do jeszcze jednego starcia, w którym Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Damianem Pasiekiem.

DSF Eliminator – Ząbki [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, WALKA WIECZORU]

Walka wieczoru:
Pojedynek o tytuł mistrza DSF i tytuł Zawodowego Mistrza Polski PZKB
-81 kg.: Kamil Jenel vs. Kamil Ruta

Co-main event:
-86 kg.: Mateusz Kubiszyn vs. Damian Pasiek

Turniej K-1 w wadze -81 kg.:
1. Sebastian Adamski vs. Michał Ciach
2. Michał Behounek vs. Łukasz Olszewski
3. Piotr Sokół vs. Konrad Delekta
4. Patryk Masalski vs. Emiliusz Ręgiel

Na retransmisję gali DSF Eliminator zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

DSF Eliminator - Ząbki - Powtórka

Zostaw odpowiedź