DSF Kickboxing Challenge 11 – Warszawa – Powtórka

DSF Kickboxing Challenge 11 - Warszawa - Powtórka

DSF Kickboxing Challenge 11 – Warszawa – Powtórka. Największa Polska organizacja kickboxingu zawita tym razem do stolicy do Areny Ursynów już 27. października. Podczas gali DSF Kickboxing Challenge 11 dojdzie do międzynarodowego meczu w K-1: Polska – Francja. Dodatkowo zobaczymy jedenaście pojedynków, a w walce wieczoru zobaczymy debiutującego Dawida Kasperskiego, a jego rywalem będzie Boubaker El Bakouri.

Największa, najlepsze i najprężniej rozwijająca się Polska organizacja kickboxingu, zorganizuje jedenastą galę DSF Kickboxing Challenge. Miejscem organizacji będzie warszawska hala Ursynów. Organizatorzy zapewniają, że będzie to wyjątkowa edycja, ponieważ zobaczymy międzynarodowy mecz Polska – Francja oraz debiut dla organizacji DSF – Dawida Kasperskiego. Smutniejszą informacją jest planowane na ten wieczór pożegnanie z ringiem królowej tej dyscypliny – Doroty Godziny. Dorota stanie do walki w obronie mistrzowskiego tytułu i to będzie ostatni jej pojedynek w zawodowym ringu.

DSF Kickboxing Challenge 11 - Warszawa - 27/10/2017 - Na Żywo

W walce wieczoru w limicie wagowym 86 kg. debiutujący na ringach organizacji DSF – Dawid Kasperski zmierzy się z 23-letnim marokańczykiem – Boubakerem El Bakourim. Kasperski nie tylko jest zwycięzcą The World Games 2017 organizowanych we Wrocławiu, ale także zdobywcą trzech pucharów i 21 krotnym mistrzem Polski. Teraz stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego DSF w limicie wagowym do 86 kg. Jego rywal jest dobrze znany na światowych ringach K-1 między innymi z występów dla prestiżowej holenderskiej federacji – Enfusion. Na swoim koncie ma 34 stoczone pojedynki, a 28 z nich wygrał. Jednym z najważniejszych zwycięstw w jego karierze było pokonanie bardzo mocnego Kamila Jenela, który obecnie jest mistrzem DSF oraz PZKB w wadze do 81 kg. Dokładną rozpsikę w formie graficznej można zobaczyć >>TUTAJ<<

DSF Kickboxing Challenge 11 – Warszawa [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
Kasperski vs. El. Bakouri

Karta główna:
Godzina vs. Kaliś
Królik vs. Douhi
Rajewski vs. Kalicki
Brotoń vs. Kozeleckiy

Mecz Polska – Francja:
Bratkowicz vs. Florian
Klimiuk vs. Blanco
Mazurkiewicz vs. Zahafi
Wichowski vs. Fettar
Turyński vs. Mouniman

Na retransmisję gali DSF Kickboxing Challenge 11 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

DSF Kickboxing Challenge 11 - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź