DSF Kickboxing Challenge 12 – Warszawa – Powtórka

DSF Kickboxing Challenge 12 - Warszawa - Powtórka

DSF Kickboxing Challenge 12 – Warszawa – Powtórka. Największa federacja kickboxingu w Polsce po rocznej przerwie powraca do Hotelu Marriott. DSF Kickboxing Challenge 12 odbędzie się dziewiątego grudnia w restauracji Champions Sports Bar. Tego wieczoru zobaczymy dwa pojedynki o pasy mistrzowskie DSF: wagi ciężkiej oraz junior półciężkiej.

Jak już wyżej wspomnieliśmy po rocznej przerwie organizacja DSF Kickoxing Challenge powraca do restauracji Champions Sports Bar w Hotelu Marriott. To właśnie tam odbędzie się jedna z najważniejszych gal 2017 roku – DSF Kickboxing Challenge 12: Najlepsi z Najlepszych II. W jej ramach zobaczymy dwa arcyważne pojedynki, których stawką będą pasy mistrzowskie organizacji DSF w wadze ciężkiej oraz junior półciężkiej. Kibice doczekają się także debiutu powracającego do korzeni – Daniela Omielańczuka. Dojdzie rownież do rewanżowego spotkania pomiędzy warszawskim raperem Jerzym „Jurasem” Wrońskim, a zwycięzcą turnieju DSF Eliminator – Piotrem Sokołem.

DSF Kickboxing Challenge 12 - Warszawa - Powtórka

W ringu DSF zobaczymy tegorocznego zwycięzcę World Games we Wrocławiu – Dawid Kasperskiego, który miesiąc temu pokonał Boubakera El Bakouriego w walce wieczoru gali DSF Kickboxing Challenge 11, która odbyła się w Hali Ursynów. W jednej z walk wieczoru zobaczymy Kamila Jenela, który pierwszy raz będzie bronił mistrzowskiego pasa DSF w kategorii 81 kg. Jego przeciwnikiem będzie stary znajomy, a zarazem jego pogromca – Khalid el Bakouri, który jest bliźniakiem Boubakera. W drugiej walce mistrzowskiej w wadze ciężkiej białorusin Piotr Romankiewicz będzie bronił swojego tytułu przed doświadczonym kameruńczykiem – Danielem Claudem Lentie.

DSF Kickboxing Challenge 12 – Warszawa [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrzowski DSF w wadze junior półciężkiej
81 kg.: Kamil Jenel vs. Mircea Eduard Andronache

Główna karta:
Pojedynek o pas mistrzowski DSF KC w wadze ciężkiej
K-1 91 kg.: Piotr Romankiewicz vs. Daniel Claude Lentie

Walki rankingowe:
K-1 91 kg.: Daniel Omielańczuk vs. Oli Thompson
K-1 86 kg.: Dawid Kasperski vs. Mehdi Buoanane
K-1 75 kg.: Piotr Sokół vs. Jerzy ”Juras” Wroński
K-1 81 kg.: Kamil Ruta vs. Soufiane Harrak
K-1 65 kg.: Murat Azerbiev vs. Aleksiej Fedoseev

Karta wstępa:
MT 67 kg.: Sebastian Janiak vs. Mateusz Janik

Na retransmisję gali DSF Kickboxing Challenge 12 zapraszamy tutaj:

DSF Kickboxing Challenge 12 - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź