DSF Kickboxing Challenge 9 – Warszawa – Powtórka

DSF Kickboxing Challenge 9 - Warszawa - Powtórka

DSF Kickboxing Challenge 9 – Warszawa – Powtórka. W ostatni dzień marca odbędzie się kolejna edycja gali najlepszej organizacji kickboxingu w Polsce. Gala DSF Kickboxing Challenge 9 zostanie zorganizowana w Hali Koło w Warszawie.

Za kartę walk w pełni odpowiada Robert Złotkowski. Już dziś organizatorzy zapewniają, że to będzie wyjątkowa gala, której jeszcze nie było w historii całej organizacji. Na gali pojawią się zawodnicy świetnie znani z występów dla organizacji DSF Kickboxing Challenge, a wśród nich zobaczymy aż sześciu Mistrzów Świata.

Wielką atrakcją będzie z pewnością drugi międzynarodowy mecz kickboxerski: Polska – Niemcy. Pierwszy mecz odbył się w podwarszawskich Ząbkach w ubiegłym roku i zakończył się zwycięstwem naszych rodaków 3:2. Niemcy z pewnością będą chcieli zrewanżować się za nieznaczną porażkę. Inicjatywa została odebrała przez kibiców z ogromnym entuzjazmem i nie trzeba chyba nikomu przypominać na jak wysokim poziomie sportowym stała lipcowa gala. Ten mecz zapowiada się wyjątkowo emocjonująco, a organizacji jak i całej gali zazdrościli nam sami Niemcy.

Podczas gali DSF Kickboxing Challenge 9 zobaczymy kilku debiutujących zawodników, dobrze znanych polskim kibicom jak Marcin Parcheta, Michał Turyński czy inny znany czołowy zawodnik – Jurek „Juras” Wroński. Kibice zobaczą również fighterów walczących na poprzednich edycjach gali np. Jana Lodzika, Łukasza Wichowskiego, Tomka Klimiuka czy Tomka Brotonia.

W walce wieczoru w limicie do 81 kg. Kamil Ruta zawalczy z Pawłem Gierzyńskim, a stawką tego boju będą aż 2 pasy mistrzowskie.

To będzie prawdziwy hit. Największą atrakcją wieczoru będzie pojedynek powracającego do organizacji DSF Kickboxing Challenge, Kamila Ruty z Pawłem Gierzyńskim. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 Rules w limicie wagowym do 81 kg. Największego smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, że stawką potyczki będą dwa pasy: pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge oraz pas zawodowego mistrza Polski, Polskiego Zwiazku Kickboxingu. Już teraz chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców i fanów kickboxingu na transmisję tej wyjątkowej gali, którą przeprowadzi portal Streams24.pl

DSF Kickboxing Challenge 9 - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź