Elton John – Sopot – Opera Leśna – Powtórka

Elton John - Sopot - Opera Leśna - Powtórka

Elton John – Sopot – Opera Leśna – Powtórka. Już 9 lipca na deskach Opery Leśnej w Sopocie wystąpi jeden z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się artystów w historii światowej muzyki. Sir Elton John pojawi się na polskim wybrzeżu w ramach światowej trasy pt. „Wonderful Crazy Night”. Koncert na żywo oglądniemy dzięki portalowi Streams24.pl!

Elton John jest jednym z najbardziej znanych, najwybitniejszych i najlepiej sprzedających się artystów świata. Elton swoją przygodę na pianinie rozpoczął już w wieku czterech lat. Od początku trwania swojej kariery sprzedał łącznie ok. 300 mln. płyt na całym świecie. To właśnie on ustanowił rekord wszechczasów najlepiej sprzedającego się singla pt. „Candle in the Wind”, który ujrzał światło dzienne w 1997 roku. Utwór upamiętniający tragiczną śmierć księżnej Diany, został sprzedany w ilości ponad 33 mln. sztuk na całym świecie. Jest on również autorem takich hitów sprzedażowych jak między innymi: „Billy Elliot”, „Król Lew” czy „Aida”.

Elton John - Sopot - Opera Leśna - Powtórka

Elton John jest bardzo utytułowanym i uhonorowanym artystą, który na swoim koncie posiada między innymi: pięć nagród Grammy oraz Jedną statuetkę Legend Grammy Award. Ta druga nagroda przyznawana jest artystom, którzych działanie miało znaczący wpływ na bieg historii muzyki. W swoim dorobku posiada również Oskara, którego otrzymał za piosenkę do bajki „Król Lew:, a także Tony Award, BRIT Award. Muzyk działał również charytatywnie, za co został nagrodzony tytułem szlacheckim przez samą Królową Elżbietę II. Natomiast w 2013 roku został laureatem prestiżowej nagrody BRITs Icon Award, która honoruje wyjątkowe zasługi i osiągnięcia muzyczne pozastawiające jakiś ślad w kulturze narodowej.

Elton John – Sopot – Opera Leśna [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Elton John powraca do Polski. Artysta ostatni raz gościł u nas w ubiegłym roku na Life Festival Oświęcim 2016. Podczas lipcowego koncertu w Polsce w sopockiej Operze Leśnej, Elton John zaprezentuje swoje najlepsze hity, które stworzył na przestrzeni swojej 50-letniej kariery na scenie muzycznej, a także materiał z najnowszego albumu pt. „Wonderful Crazy Night”. Wraz z nim na deskach Opery Leśnej zobaczymy zespół fantastycznych muzyków: Nigel Olsson, Davey Johnstone, Matt Bissonette, John Mahon oraz Kim Bullard.

Na retransmisję koncertu Eltona Johna zapraszamy tutaj:

Elton John - Sopot - Opera Leśna - Powtórka

Zostaw odpowiedź