Enrique Iglesias – Ergo Arena – Powtórka

Enrique Iglesias - Ergo Arena - Powtórka

Enrique Iglesias – Ergo Arena – Powtórka. Enrique Iglesias powraca do Polski po bardzo udanym koncercie w Krakowie. Twórca hitów takich jak „Bailamos” czy „Bailando” zagości tym razem w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu już 17 maja tego roku.

Ten wyjątkowy latynoski artysta jest znany na całym świecie i z całą pewnością nikomu nie trzeba go przedstawiać. Iglesias jest prawdziwym „księciem latynoskiego brzmienia”, co doskonale potwierdza między innymi jego utrzymanie się na szczycie już drugą dekadę. Jego najnowszy i zarazem dziesiąty z kolei album, jest pewnego rodzaju powrotem do najwyższej w historii formy artysty. Do współpracy przy nim zostali zaproszone takie gwiazdy jak: Flo Rida, Pitbull i Sean Paul.

W przeciągu swojego 20-lecia na scenie muzycznej zdobył niemal 500 nagród. W swoim dorobku muzycznym posiada 10 albumów studyjnych, które zostały sprzedane w ilości ponad 100 mln sztuk. Największą światową sławę artyście przyniósł z pewnością krążek pt. „Enrique” z 1999 roku, na którym znalazł się wielki hit pt. „Bailamos”. W Polsce dwa z jego albumów uzyskały status złotego.

Enrique Iglesias w Ergo Arenie [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, KONCERT ONLINE]

Jego fani w Polsce długo wyczekiwali koncertu tego „księcia latynoskiego brzmienia”, bo aż 10 lat. Nareszcie spełnił porośby polskich fanów i wystąpił w ubiegłym roku w Krakowie w TAURON Arenie. Koncert cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, że bilety zostały wyprzedane, co do ostatniej sztuki. To właśnie z tego powodu Iglesias postanowił odwiedzić ponownie Polskę i swoich fanów. Tym razem nieco zmienił kierunek, bowiem majowy koncert w naszym kraju zostanie zorganizowany w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Sam artysta zapewnia, że występ w Ergo Arenie nie będzie powtórką koncertu z Krakowa, ale zupełnie czymś inny i wyjątkowym. Pojawi się zupełnie nowa aranżacja sceny i nowy program muzyczny. Podczas koncertu fani usłyszą największe hity jak między innymi: Bailamos” czy „Hero”, ale także te najnowsze jak: „Bailando”, „Duele el Corazón” lub „Loco”. Jednym słowem, nie możecie tego przegapić!

Na retransmisję koncertu Enrique Iglesias’a z Ergo Areny zapraszamy tutaj:

Enrique Iglesias - Ergo Arena - Powtórka

Zostaw odpowiedź