Envio Fight Night’17 – Bydgoszcz – Powtórka

Envio Fight Night'17 - Bydgoszcz - Powtórka

Envio Fight Night’17 – Bydgoszcz – Powtórka. Już 22 kwietnia w bydgoskiej hali Artego Arena odbędzie się druga edycja gali Envio Fight Night. W jej ramach zobaczymy 9 zawodowych pojedynków: 5 w formule MMA oraz 4 na zasadach K-1.

Walka wieczoru będzie obfitowała w zagraniczny akcent, bowiem w najgłówniejszej walce tego wieczoru zobaczymy Damiana Walucha, który zmierzy się z portugalczykiem – Janu Cruzem.

W walkach w formule MMA zobaczymy między innymi dwóch miejscowych zawodników, którzy walczyli już dla dużo większej organizacji – Fight Exclusive Night. Mowa tutaj o Michale Strehlce oraz Andrzeju Piątkowskim. Ten pierwszy zmierzy się tego wieczoru z Arturem Drążkiem, który powraca do zawodowych startów po dość poważniej kontuzji. Pojedynek odbędzie się w wadze piórkowej. Natomiast rywalem Piątkowskiego będzie debiutujący w zawodowym MMA – Konrad Dzinowagis.

Bardzo mocny skład wystawi na pewno miejscowy klub Muaythai Legion Bydgoszcz, którego zawodnicy pod koniec marca tego roku, okazali się najlepszą drużyną na Mistrzostwach Polski Muaythai w Kaliszu. Na bydgoskiej gali przyjdzie im zawalczyć w formule K-1 z utalentowanymi i utytołowanymi zawodnikami takimi jak: Paweł Michalak, Adam Gielata i Łukasz Łęczycki. Na pewną są to bardzo wymagający przeciwnicy i starcia zapowiadają się bardzo emocnująco. Dodatkowego smaczku dodaje oczywiście występ przed własną publicznością, co z pewnością zaowocuje większą motywacją.

Walka wieczoru odbędzie się w K-1, a w niej nie zabraknie międzynarodowego akcentu. Portugalczyk na codzień trenujący w Bydgoszczy pod skrzydłami trenera Tomasza Skrzypka, Jego przeciwnikiem będzie reprezentant bydgoskiego klubu Golden Dragon – Damian Waluch. Wszystkie starcia z udziałem portugalczyka są niezwykle widowiskowe i na prawdę nie ważne czy przegrywa, czy wygrywa. Te walki po prostu są genialne i w każdej z nich potrafi zapewnić widzom dawki ogromnych emocji.

Karta walk
K-1 77 kg.: Janu Cruz vs. Damian Waluch
MMA +93 kg.: Łukasz Domachowski vs. Łukasz Kozłowski
K-1 86 kg.: Remigiusz Szkudlarek vs. Paweł Michalak
MMA 84 kg.: Krzysztof Jankowiak vs. Bartłomiej Gładkowicz
K-1 71 kg.: Jakub Rajewski vs. Adam Gielata
MMA 93 kg.: Andrzej Piątkowski vs. Konrad Dzinowagis
K-1 65 kg.: Łukasz Łęczycki vs. Oskar Siegert
MMA 66 kg.: Michał Strehlke vs. Artur Drążek
MMA 77 kg.: Dawid Potoczny vs. Maciej Szydłowski

Na retransmisję gali Envio Fight Night’17 w jakości HD zapraszamy tutaj:

Envio Fight Night'17 - Bydgoszcz - Powtórka

Zostaw odpowiedź