Envio Fight Night’18 – Bydgoszcz – Powtórka

Envio Fight Night'18 - Bydgoszcz - Powtórka

Envio Fight Night’18 – Bydgoszcz – Powtórka. Już trzynastego stycznia w bydgoskiej Artego Arenie odbędzie się trzecia edycja gali Envio Fight Night. W ramach EFN’18 zobaczymy siedem pojedynków w formule MMA i K-1. Transmisja gali będzie dostępna od godziny 18:00 tylko na Streams24.pl!

Envio Fight Night to z całą pewnością najlepsze i najbardziej wyczekiwane widowisko sportowe w Bydgoszczy. W jego ramach zobaczmy czternastu zawodników, którzy zmierzą się ze sobą w MMA oraz na zasadach K-1. Dodatkowo wszystkie pojedynki odbywać się będą w klatce, co na pewno podniesie atrakcyjność tego widowiska. Na widowni będzie można liczyć na 1500 osób, którzy są wygłodniali dobrego sportu w Bydgoszczy. W dniu jutrzejszym o godzinie odbędzie się ważenie zawodników na tarasie SODA 2.0 CLUB & LOUNGE BAR.

Envio Fight Night'18 - Bydgoszcz - Powtórka

Poprzednie dwie edycje EFN udowodniły, że w Bydgoszczy są zawodnicy, którzy dali z siebie wszystko i na pewno możemy być z nich bardzo dumni. Warto ich podziwiać, a przede wszystkim wspierać przy każdej możliwej okazji. Do tego czasu Bydgoszcz jako miasto, było pomijane przez większe organizacje sportowe, co w ogromnym stopniu przyczyniło się do stworzenia projektu o nazwie Envio Fight Night. Organizatorom z całą pewnością pozostał w głowie obrazek zapełnionej do ostatniego miejsca Artego Areny, co miało miejsce podczas dwóch edycji tego wydarzenia sportowego. Dwie wspomniane gale okazały się wielkim sukcesem pod względem organizacyjnym i sportowym, bo warto było podarować kibicom sportów walki to, co kochają najbardziej – dobre sportowe widowisko, które dostarczy wielu niezapomnianych emocji i pozostanie na długo w pamięci. W najważniejszym starciu wieczoru zobaczymy długo wyczekiwany pojedynek, w którym Damian Waluch zawalczy z tak samo utalentowanym i doświadczonym – Łukaszem Rambalskim.

Envio Fight Night’18 – Bydgoszcz [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
77kg.: Łukasz Rambalski vs. Damian Waluch

Pozostałe walki:
66kg.: Łukasz Lubomski vs. Krzysztof Barciszewski
77kg.: Grzegorz Białas vs. Damian Domachowski
77kg.: Emil Trela vs. Tomasz Zysk
81kg.: Trzaśniewski vs. Mikołaj Kapała
63,5kg.: Oskar Siegert vs. Sebastian Samiła
71kg.: Damian Piskorz vs. Marco Salomon Pellek

Na retransmisję gali Envio Fight Night’18 zapraszamy tutaj:

Envio Fight Night'18 - Bydgoszcz - Powtórka

Zostaw odpowiedź