Evanescence – Torwar – Warszawa – Powtórka

Evanescence - Torwar - Warszawa - Powtórka

Evanescence – Torwar – Warszawa – Powtórka. Legendarna amerykańska grupa rockowa Evanescence pojawi się pierwszy raz w Polsce już 20 czerwca na warszawskim Torwarze. Hipnotyzująca Amy Lee wraz ze swoim zespołem wystąpi w Warszawie w ramach promocji najnowszego albumu. Podczas koncertu usłyszymy takie hity jak: „The Other Side”, „My Immortal” oraz największy z nich pt. „Bring me to life”.

Evanescence został założony w 1995 roku. Swój debiut na scenie muzycznej zawdzięczają albumowi „Fallen”, dzięki któremu w późniejszym czasie zdobyli dwie prestiżowe nagrody Grammy. Płyta odniosła ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych, gdzie siedmiokrotnie pokryła się platyną. Od tego właśnie momentu zyskali uznanie wśród swoich fanów, a także światowych krytyków muzycznych, co otworzyło im drogę do światowych tras koncertowych. W niedługim odstępie czasowym na światło dzienne wyszedł kolejny album grupy, który został zatytułowany „The Open Door”. Od początku swojego istnienia sprzedali ponad 25 milionów płyt na całym świecie, a ich liczba fanów na popularnych portalach społeczniościowych sięga niemal 23 milionów. Warto również wspomnieć, że ich największy przebój pt. „Bring me to life” został obejrzany ponad 300 milionów razy na YouTube.

Zespół po kilkuletniej przerwie powrócił do aktywnego koncertowania dzięki trzeciemi albumowi, który został nazwany po prostu „Evanescence”. Na krążek składa się 12 utworów, które podkreślają charakter grupy i przepełniony żarem głos seksownej wokalistki – Amy Lee. Najnowsza płyta jest swojego rodzaju próbą zjednoczenia zespołu na nowo. Utwory, które znajdują się na płycie przenoszą w gotycki świat i pozostawiają na drodze ku nieznanej przyszłości.

Evanescence – Torwar – Warszawa [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, TRASA KONCERTOWA]

Ich czerwcowy koncert w Hali Torwar w Warszawie jest długo wyczekiwanym wydarzeniem dla polskich fanów, bowiem grupa wystąpi w Polsce po raz pierwszy w historii. Evanescence zawsze twierdzili, że relacje ze swoimi fanami były dla nich czymś priorytetowym i znaczącym elementem tras koncertowych. Koncert będzie z pewnością czymś niezapomnianym, a przyczyni się do tego między innymi wyjątkowe gotyckie brzmienie muzyki rockowej i niepowtarzalny wokal Amy Lee, który przeniesie warszawski Torwar w zupełnie inny wymiar. Ten koncert okazję transmitować dla polskich fanów będzie miał portal Streams24.pl

Na retransmisję koncertu Evanescence zapraszamy tutaj:

Evanescence - Torwar - Warszawa - Powtórka

 

Zostaw odpowiedź