Extreme Energy Time – Polkowice – Powtórka

Extreme Energy Time - Polkowice - Powtórka

Extreme Energy Time – Polkowice – Powtórka. Już drugiego grudnia po raz piąty w Polkowicach odbędzie się zawodowa Gala Sportów Walki na zasadach K-1. Początek Extreme Energy Time został zaplanowany na godzinę 19:00 – gorąco zapraszamy!

Już w pierwszą sobotę grudnia kibiców sportów walki czeka nie lada gratka w regionie Zagłębia Miedziowego. Już dziś wiadomo, że do ringu powróci Bartosz Muszyński, który jest bardzo doświadczonym zawodnikiem posiadającym na swoim koncie wiele tytułów. Jest także zawodowym mistrzem Europy w K-1 Federacji WFMC. To właśnie on sprawił, że Polkowice zaczęły liczyć się na kickboxerskiej mapie Polski.

Extreme Energy Time - Polkowice - Powtórka

Tego wieczoru w Polkowicach zobaczymy między innymi: Fabio Di Lalla, który posiada na swoim koncie na prawdę wiele osiągnięć: Mistrz Polski Seniorów 2016, III Miejsce Mistrzostwa Polski Low-kick junior młodszy – Radzymin 2013, I Miejsce Puchar Polski Junior młodszy – Krynica Zdrój 2013, III Miejsce Mistrzostwa Europy junior młodszy Low-kick – Krynica Zdrój 2013.  Dodatkowo w ringu zobaczymy Kacpra Muszyńskiego i równie utalentowanego Dominika Zadorę. Zadora jest czterokrotnym Mistrzem Polski w MT oraz zdobywcą Pucharu Świata WKF. Kolejnym zawodnikiem jest doświadczony Jarosław Zawodni, który stoczył w karierze ponad sto pojedynków. Galę rozpocznieTo oczywiście tylko kilka z nazwisk, które będzie można podziwiać tego dnia w Polkowicach.

Extreme Energy Time – Polkowice [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Nie dysponujemy jeszcze dokładną rozpiską. Uzupełniona karta walk powinna pojawić się w przeciągu 2-3 dni. Jednego możemy być pewni, że będzie ona piekielnie mocna. Z całą pewnością nie zabraknie emocji sportowych, ponieważ w ringu zobaczymy również zaliczanych do jednych z najlepszych zawodników w Polsce i Europie. Już w tym momencie chcielibyśmy zaprosić serdecznie wszystkich kibiców i fanów sportów walki na transmisję gali, która będzie dostępna na portalu Streams24.pl

Karta walk:
Yuriy Bybochkin vs. Dominik Zadora – 77kg
Robert Rajewski vs. Kacper Muszyński – 71kg
Adam Piastowski vs. Fabio Di Lalla – 67kg
Krzysztof Podemski vs. Mariusz Skupin – 93kg
Marcin Moskwa vs. Patryk Kimula – 81kg
Kacper Stemplewski vs. Patryk Kłak – 71kg
Marcin Kujda vs. Marcin ‚Cinek’ Hołod – 75kg

Na retransmisję gali Extreme Energy Time zapraszamy tutaj:

Extreme Energy Time - Polkowice - Powtórka

Zostaw odpowiedź