FEN 17: Baltic Storm – Gdynia – Powtórka

FEN 17: Baltic Storm - Gdynia - Powtórka

FEN 17: Baltic Storm – Gdynia – Powtórka. Kolejna zawodowa gala organizacji Fight Exclusive Night odbędzie się w Trójmieście, a dokładnie w gdyńskiej Arenie. Podczas niej dojdzie do 13-tu pojedynków w klatce, które odbędą się na zasadach MMA i K-1.

Organizacja Fight Exclusive Night powraca do jednej z Trójmiejskich miejscowości, by zorganizować tam galę FEN 17: Baltic Storm. Warto wspomnieć, że pojedynki odbędą się w klatce, a podczas nich będziemy mieli doskonałą okazję do oglądnięcia show w wykonaniu wielkich gwiazd organizacji, a także zawodników, którzy w zdecydowanej większości reprezentować będą kluby z Pomorza.

Tego wieczoru zobaczymy przede wszystkim uczestników poprzedniej edycji gali Fight Exclusive Night, która odbyła się na warszawskim Torwarze. Wśród nich będą utalentowani i uznani kickboxerzy jak między innymi: Kamil Łebkowski, Radosław Paczuski, Marcin Szreder i Jarosława Daschke. W Mieszanych Sztukach Walki swoje umiejętności zaprezentują między innymi: Michał „The Hammer” Oleksiejczuk, Michał Wlazło i Ireneusz Szydłowski.

Najgłówniejsza walka wieczoru należała będzie jednak do Kamila Łebkowskiego (15-5, 8 KO), który zmierzy się brazylijczykiem – Caio Machado (10-3, 3 KO).

Caio Machado (10-3, 3 KO) jest brazylijskim wojownikiem, który uznawany jest za niezwykle utalentowanego i świetnie zapowiadającego się zawodnika, który w wieku 23 lat ma szansę na podpisanie kontraktu z największą federacją MMA na świecie – UFC. Caio jest zawodnikiem bardzo wszechstronnym, bowiem już w bardzo młodym wieku zaczął trenować boks, muay thai i ju-jitsu. Na samym początku swojej kariery zawodowej zwyciężał 6-krotnie w Brazylii dla amerykańskiej federacji Legacy Fighting Championship. Jego ostatnia walka miała miejsce na gali LFC 3, gdzie przegrał w Stanach na punkty z Amerykaninem – Trentem Meaux. Będzie to więc doskonała okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę.

Kamil Łebkowski (15-5, 8 KO) jest również żądny wygranej, bowiem na poprzedniej gali zupełnie niespodziewanie przegrał z innym brazylijczykiem – Gabrielem Silvą. Pojedynek z Silvą przerwał imponującą serię 10 zwycięstw z rzędu. Nie zmienia to jednak faktu, że najlepszy polski zawodnik MMA w wadze piórkowej, ma papiery na to, żeby zawalczyć kiedyś dla UFC. Zwycięstwo z Caio na gali FEN 17: Baltic Storm może sukcesywnie przybliżyć Łebkowskiego do amerykańskiego giganta MMA.

Karta walk

FEN 17: Baltic Storm - Gdynia - Powtórka

Na retransmisję gali FEN 17: Baltic Storm w jakości HD zapraszamy tutaj:

FEN 17: Baltic Storm - Gdynia - Powtórka

Zostaw odpowiedź