FEN 18: Summer Edition – Koszalin – Powtórka

FEN 18: Summer Edition - Koszalin - Powtórka

FEN 18: Summer Edition – Koszalin – Powtórka. Jedna z największych polskich organizacji MMA i K-1 ponownie zawita na wybrzeże. Gala FEN 18 z serii Summer Edition odbędzie się już 12-tego sierpnia w Koszalinie. Tego wieczoru dojdzie do 12-tu pojedynków, a w walce wieczoru rywalem Kamila Łebkowskiego będzie Daguir Imavov.

Niezwykle emocjonująco podczas wakacyjnej gali FEN 18: Summer Edition zapowiada się walka w kategorii 84 kg. gdzie 34-letni weteran polskiego MMA – Marcin Naruszczka zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem. Naruszczka z pewnością będzie chciał zwyciężyć to starcie i odkupić winy za dwie porażki z rzędu, których doznał. Grzebyk natomiast stoczył dziesięć zawodowych pojedynków, a siedem z nich zakończył już przed czasem. Jego atutemsą z całą pewnością sa bardzo mocne ciosy w parterze, które sieją chaos i zniszczenie wśród rywali.

FEN 18: Summer Edition - Koszalin - Powtórka

Najważniejszym starciem tego wieczoru pojędzie pojedynek w limicie wagowym 84 kg, w którym zobaczymy Kamila Łebkowskiego (16-5). Jego rywalem będzie Francuz reprezentujący klub MMA Factory – Daguir Imavov (10-2). Dla Łębkowskiego będzie to trzeci zawodowy występ w tym roku. W przedostatniej walce w marcu doznał porażki w starciu z Gabrielem Silvą. Natomiast w swoim ostatnim pojedynku już w pierwszej rundzie pokonał Sauliusa Buciusa.

Jeśli chodzi o francuzka to w latach 2013-2014 stoczył on osiem pojedynków i żadnego nie przegrał. Po półtorarocznej przerwie powrócił do zawodowego MMA i zanotował porażkę z Ottem Tonissaarem. Niespełna rok później miał swój debiut w organizacji FEN, gdzie już w drugiej rundzie pokonał Bartłomieja Koperę przez TKO.

FEN 18: Summer Edition [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
66 kg.: Daguir Imavov vs. Kamil Łebkowski

Pozostałe walki:
84 kg.: Marcin Naruszczka vs. Andrzej Grzebyk
66 kg.: Aleksander Georgas vs. Bartłomiej Kopera
95 kg.: Mateusz Duczmal vs. Artur Bizewski
95 kg.: Dmitriy Golbaev vs. Mateusz Rębecki
93 kg.: Igor Poteria vs. Wojciech Janusz
120 kg.: Mateusz Łazowski vs. Marcin Sianos
77 kg.: Tomasz Romanowski vs. Igor Michaliszyn
77 kg.: Tomasz Stasiak vs. Łukasz Stanek
84 kg.: Marek Woroncow vs. Filip Tomczak
84 kg.: Mateusz Symoczko vs. Piotr Walawski
77 kg.: Piotr Tutkowski vs. Adrian Błeszyński

Na retransmisję gali FEN 18: Summer Edition zapraszamy tutaj:

FEN 18: Summer Edition - Koszalin - Powtórka

Zostaw odpowiedź