FEN 19: Bitwa o Wrocław – Powtórka

FEN 19: Bitwa o Wrocław - Powtórka

FEN 19: Bitwa o Wrocław – Powtórka. W dniu czternastego października we wrocławskiej Hali Orbita odbędzie się dziewietnasta edycja gali Fight Exclusive Night. Gala FEN 19 została nazwana „Bitwa o Wrocław”, a w jej ramach zobaczymy dziesięć starć w formule MMA i K-1.

Jak już wyżej wspomnieliśmy podczas FEN 19: Bitwa o Wrocław zostanie zorganizowana pierwsza raz w historii tzw. „Freak Fight”. Walka na dzień dzisiejszy budzi ogromne zainteresowanie wśród kibiców sportów walki w Polsce, a zawodnicy w niej występujący są na codzień aktywnie trenującymi. Występ w formule MMA na tak wspaniałej gali, będzie z pewnością spełnieniem ich największych marzeń. Właściciele organizacji zapewniają, że karta walk będzie piekielnie mocna. Tego wieczoru w Hali Orbita swoje umiejętności zaprezentuje między innymi: Róża Gumienna, Marta Waliczek, Barbara Nalepka, Gabriel Al-Sulwi „Arab”, Bartłomiej „Ruby” Brzeziński, Arkadiusz Wrzosek, Michał Michalski, Paweł Biszczak i Paweł Brandys.

FEN 19: Bitwa o Wrocław - Powtórka

Tym tzw. „Freak Fightem” będzie pojedynek dwóch raperów: „Araba” i „Rubego”. Pierwszy z nich to 24-latek pochodzący z Rzeszowa – Gabriel Al-Sulwi, który pokonał problem z narkotykami i znalazł nowy cel w życiu dzięki mieszanym sportom walki. Drugi z nich natomiast nazywa się Bartłomiej Brzeziński. Znany jest przede wszystkim z występów w „Ganja Mafia”. Od dłuższego czasu na poważnie zajmuje się sportami walki i trenuje coraz ciężej.

Najciekawszym z kolei pojedynkiem tego wieczoru będzie walka, w której Paweł Biszczak zawalczy z niezwykle doświadczonym 29-letnim Słowakiem – Igorem Danisem, który stoczył łącznie 72 walki z czego 63 wygrał, a 48 z nich zakończyły się jeszcze przed czasem.

FEN 19: Bitwa o Wrocław [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru o tytuł wagi półśredniej
K-1 -77 kg.: Paweł Biszczak (c) vs. Igor Danis

Walka o tytuł wagi piórkowej
K-1 -65 kg.: Róża Gumienna vs Marta Waliczek

Główna karta
MMA -77 kg.: Bartłomiej „Ruby” Brzeziński vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi
K-1 +95 kg.: Arkadiusz Wrzosek vs Nikolaj Falin
MMA -77 kg.: Michał Michalski vs. Nassourdine Imavov
MMA -84 kg.: Bartosz Leśko vs. Paweł Brandys
MMA -56 kg.: Magdalena Rak vs. Barbara Nalepka
K-1 -70 kg.: Krzysztof Kottas vs. Marcin Stopka
MMA -70 kg.: Patryk Nowak vs. Jakub Mroczkowski
MMA -77 kg.: Adrian Błeszyński vs Tymoteusz Łopaczyk

Na retransmisję gali FEN 19: Bitwa o Wrocław zapraszamy tutaj:

FEN 19: Bitwa o Wrocław - Powtórka

Zostaw odpowiedź