Gorillaz – Warszawa – Katowice – 14-18/06/2017 – Na Żywo

Gorillaz - Warszawa - Katowice - 14-18/06/2017 - Na Żywo

Gorillaz – Warszawa – Katowice – 14-18/06/2017 – Na Żywo. Damon Albarn i Jamie Hewlett wraz ze swoim zespołem zadebiutują w Polsce i to na dwóch koncertach. Pierwszy z nich odbędzie się w dniu 14 czerwca w Warszawie, a drugi 18 czerwca w Katowicach.

Gorillaz jest brytyjskim wirtualnym zespołem, który od 1998 roku tworzy muzykę łączyącą hip-hop, rock i wiele innych gatunków muzycznych. Liderami grupy są: Damon Albarn i Jamie Hewlett. Ich znakiem rozpoznawczym jest ciekawy i nietypowy wizerunek sceniczny. Na rynku muzycznym zadebiutowali dzięki minialbumowi pt. Tomorrow Comes Today oraz singlowi zatytułowanemu Clint Eastwood i płytą LP Gorillaz. Podczas rozdania nagród na prestiżowej gali MTV Europe Music Awards 2005, zdobyli nagrodę dla najlepszego zespołu. Dodatkowo otrzymali nominację do nagrody za najlepszy videoklip oraz najlepszą piosenkę za Feel Good Inc..

W dniu 24 marca 2017 roku odbył się w Londynie specjalny koncert, podczas którego fani mogli usłyszeć wszystkie kawałki z ich najnowszego albumu, który swoją premierę miał 28 kwietnia tego roku. Grupa kazała czekać na nowy kawałek aż siedem lat.

Gorillaz – Warszawa – Katowice [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, TRASA KONCERTOWA]

Gorillaz wystąpią w naszym kraju na dwóch koncertach. Wszystko to, dzięki mini trasie koncertowej, która zagości na Węgrzech, Niemczech i Polsce. Pierwszy z koncertów odbędzie się już 14 czerwca w Warszawie w Nowym Teatrze i 18 czerwca w Katowicach na Placu Sławika i Antalla. Podczas koncertów w czterech krajach, promowali będą materiał pochodzący z najnowszej płyty pt. Humanz. Krążek miał swoją premierę 28 kwietnia 2017 roku i do tej pory poznaliśmy tylko cztery kawałki: Andromeda, Ascension, We’ve Got the Power i Saturnz Barz. Na płycie gościnnie wystąpili natomist: De La Soul, Jehnny Beth z Savages, Grace Jones i Noel Gallagher. Takiego wydarzenia z pewnością nie można przegapić. Z okazji debiutu brytyjskiej formacji w Polsce, portal Streams24.pl przygotował niespodziankę i przeprowadzi w całości transmisję na żywo obu koncertów z Warszawy i Łodzi. W przeciągu kilku dni przygotowana zostanie również retransmisja. Serdecznie zapraszamy!

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 150 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

151927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, prosimy o wcześniejszą rejestrację!

Na transmisję koncertu Gorillaz z Warszawy zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Gorillaz - Warszawa - Katowice - 14-18/06/2017 - Na Żywo

Stream #2:

Zostaw odpowiedź