Granda PRO 3 – Warszawa – Powtórka

Granda PRO 3 - Warszawa - Powtórka

Granda PRO 3 – Warszawa – Powtórka. Streams24.pl zaprasza na transmisję trzeciej edycji zawodowej Grandy PRO, która odbędzie się już jutro w sali klubu Legia Fight Club. Podczas Grandy PRO 3 odbędzie się pięć pojedynków w formule MMA oraz pięć na zasadach K-1.

Jest to już trzecia edycja warszawskiej Grandy, której twórcą jest Legia Fight Club. Inicjatywą projektu była z całą pewnością warszawska Granda, która co miesiąc podczas tego jednego wieczoru skupiała w klubie zawodników, którzy podczas amatorskich sparingów mogli sprawdzić swoje umiejętności w MMA, K-1 i boksie. Zawodowe gale Granda PRO organizowane są w budynku Hali Torwar, gdzie właśnie znajduje się Legia Fight Club. To właśnie ten klub przekształcany jest na potrzeby warszawsiej Grandy, gdzie rozkładane są stoliki, pojawia się specjalne oświetlenie, liczni kibice i to, co najważniejsze – walki na wysokim poziomie!

Najważniejszą walką tego wieczoru będzie starcie w limicie 77 kg. reprezentanta i zarazem wychowanka klubu Legia Fight Club – Grzegorza Saneckiego (3-0) z Emilem Różewskim (6-2).

Dla Grzegorza Saneckiego będzie to już trzeci występ na warszawskiej grandzie. Swoje poprzednie dwie walki zakończył efektywnym zwycięstwem w parterze jeszcze przed czasem. Emil Różewski specjalizuje się w judo, ale posiada również pewien bagaż doświadczeń jako zawodnik Mieszanych Sztuk Walki. Dla Różewskiego będzie to ważny pojedynek, ponieważ będzie szybko będzie chciał zapomnieć o dwóch porażkach z rzędu, których doznał podczzas gal organizacji ACB. Szykuje się na prawdę bardzo zacięty pojedynek na wysokim poziomie sportowym. Zapraszamy również do zapoznania się z pełną i ostateczną kartą walk, która została zamieszczona poniżej.

Walka wieczoru
77 kg.: Grzegorz Sanecki – Emil Różewski

66 kg.: Sylwester Miller – Paweł Wielgus
77 kg.: Wojciech Sokólski – Michał Orynek
84 kg.: Jakub Mioduszewski – Bartek Sitnik
93 kg.: Artur Zaręba – Dmitriy Slobodskoy

K-1
67 kg.: Piotr Wielkopolan – Adrian Makar
71 kg.: Kamil Pawlak – Jakub Rajewski
75 kg.: Patryk Małecki – Daniel Strzemiński
86 kg.: Wiktor Waszczuk – rywal do ustalenia
75 kg.: Adam Molędys – Dawid Mirkowski

Na retransmisję gali Granda PRO 3 w jakości HD zapraszamy tutaj:

Granda PRO 3 - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź