Granda Pro 4 – Torwar – Powtórka

Granda Pro 4 - Torwar - Powtórka

Granda Pro 4 – Torwar – Powtórka. Zapraszamy na transmisję czwartej już edycji gali Granda Pro, która odbędzie się 9 czerwca od godziny 20:00 na warszawskim Torwarze. Tego wieczoru kibice zobaczą 12 pojedynków: 8 na zasadach K-1 oraz 4 w formule MMA.

To już czwarta edycja profesjonalnej warszawskiej gali zorganizowanej przez Legia Fight Club. To będzie na prawdę wyjątkowe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy gala zagości na głównej hali warszawskiego Torwaru. Podczas Grandy Pro 4: Arena Wojowników zobaczymy 12 emocjonujących pojedynków, w skład których wchodzi 8 walk na zasadach K-1 oraz 4 w formule MMA. W ringu swoje umiejętności zaprezentują czołowi zawodnicy z Polski i Niemiec: Arkadiusz Wrzosek, Dawid Mirkowski oraz Radosław Paczuski. Na warszawskiej Grandzie nie możę także zabraknąć warszawskiego akcentu. Stolicę tego dnia reprezentować będą między innymi: Alan Kwieciński (WCA Fight Team), Rafał Korczak (Akademia Gorilla), Kamil Pawlak (Garuda) i Krzysztof Gutowski (S4 Fight Club).

Poprzednie edycje zawodowej gali Granda Pro były organizowane w sali treningowej Legia Fight Club. Ogromne zainteresowanie sprawiło, że organizatorzy musieli poszukać czegoś o wiele lepszego. Padło akurat na warszawski Torwar. Pragniemy również dodać, że oficjalne ważenie przed galą zostanie zorganizowane w dniu 8 czerwca od godziny 11:00 w w Sports Bar & Restaurant „Łazienkowska 3”.

Najważniejsze wydarzenie tego wieczoru należało będzie do niezwyciężonego jak do tej pory, wywodzącego się z MMA i reprezentującego lokalny klub – Grzegorza Saneckiego (4-0). Jego przeciwnikiem będzie Vasilij Ciubotaru. Starcie odbędzie się w limicie wagowym 77 kg. W drugim najważniejszyn starciu Radosław Paczuski z Uniq Fight Club zawalczy z Florianem Krögerem. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 do 85 kg. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę, którą otrzymaliśmy od organizatorów.

Granda Pro 4 [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walki wieczoru
MMA -77 kg.: Grzegorz Sanecki vs. Vasilij Ciubotaru
K-1 -85 kg.: Radosław Paczuski vs. Florian Kröger

Główna karta
K-1 +91 kg.: Arkadiusz Wrzosek vs. Kai Durak
K-1 -81 kg.: Dawid Mirkowski vs. Rafał Korczak
MMA -66 kg.: Sylwester Miller vs. Krzysztof Gutowski
K-1 +91 kg.: Mateusz Łazowski vs. Neil Aquino
K-1 -71 kg.: Michał Gęsiarz vs. Alan Kwieciński
K-1 -75 kg.: Patryk Małecki vs. Patryk Leśniewski
MMA -77 kg.: Michał Orynek vs. Rafał Sępkowski
K-1 -71 kg.: Kamil Pawlak vs. Piotr Trześniewski
K-1 -75 kg.: Adam Molędys vs. Grzegorz Steć
MMA -77 kg.: Adrian Wojtkowski vs. Maciej Mackiewicz

Na retransmisję gali Granda Pro 4 zapraszamy tutaj:

Granda Pro 4 - Torwar - Powtórka

Zostaw odpowiedź