Granda Pro 5 – Warszawa – Powtórka

Granda Pro 5 - Warszawa - Powtórka

Granda Pro 5 – Warszawa – Powtórka. Już osiemnastego listopada w Legia Fight Club odbędzie się piąta edycja warszawskiej gali Granda Pro. Podczas Grandy Pro 5: „Draka” zobaczymy dziewięć starć: cztery w formule MMA, pięć na zasadach K-1 oraz jeden ProAm.

Tradycją już staje się fakt, że organizatorzy gali zadbali o na prawdę wysoki poziom sportowy. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest bardzo mocny fight card listopadowej Grandy. Jednym z najciekawszych pojedynków w K-1 będzie starcie Kamila Pawlaka z Marcinem Kretem. Obaj są reprezentantami miejscowego klubu, a także obaj zdołali zwyciężyć w swoich ostatnich walkach. Starcie został zakontraktowane w limicie wagowym 71 kg.

Granda Pro 5 - Warszawa - Powtórka

W jednej z walk wieczoru w pojedynku K-1 zobaczymy obecnego mistrza organizacji FEN i zarazem jednego z najlepszych kickboxerów wagi ciężkiej w Polsce – Arkadiusza Wrzoska. Jego rywalem będzie 15 kilogramów cięższych reprezentant czech – Michal Reissinger. Druga walka wieczoru odbędzie się w formule MMA. Udział w niej wezmą dwaj znakomici reprezentanci miejscowego klubu LFC. Mowa tutaj o niepokonanym jak do tej pory Grzegorzu Saneckim (5-0-0), którego rywalem będzie Krystian Kaszubowski (4-0-0). Kaszubski również nie zaznał jeszcze smaku porażki w swojej zawodowej karierze. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym 77 kg. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną rozpiską gali. Będzie to z pewnością bardzo emocjonujące widowisko, które zapewni wielu pozytywnych emocji zgromadzonym kibicom.

Granda Pro 5 – Warszawa [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
MMA: Grzegorz Sanecki vs. Krystian Kaszubowski (kat. -77kg)

Pozostałe:
MMA: Bartek Szewczyk vs. Arkadiusz Jędraczka (kat. -93kg)
MMA: Sywester Miller vs. Sławomir Szczepański (kat. -63kg)
MMA: Krzysztof Gutowski vs. Saulius Bucius (kat. -66kg)

Walka wieczoru:
K-1: Arkadiusz Wrzosek vs. Michal Reissinger (kat. +91kg)

Pozostałe:
K-1: Wiktor Waszczuk vs. Łukasz Lipniacki (kat. -91kg)
K-1: Grzegorz Steć vs. Norbert Job (kat. -75kg)
K-1: Kamil Pawlak vs. Marcin Kret (kat. -71kg)
K-1: Danik Buka vs. Maciej Kucharski (ProAm kat. -71kg)

Na retransmisję gali Granda Pro 5 zapraszamy od godziny 20:00 tutaj:

Granda Pro 5 - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź