GSW 13: Thirteen Scary – Gostyń – Powtórka

GSW 13: Thirteen Scary - Gostyń - Powtórka

GSW 13: Thirteen Scary – Gostyń – Powtórka. Od ostatniej gali minęło niespełna 5 miesięcy, a już nadszedł czas na kolejną jej odsłonę. Gala GSW 13: Thirteen Scary zostanie zorganizowana w dniu 15 kwietnia 2017 w roku. Gospodarzem będzie ponownie miasto Gostyń, a transmisja gali będzie dostępna na Streams24.pl

Gale Sportów Walki powracają do Gostynia by zorganizować tam 13-tą edycję gali zatytułowaną Thirteen Scary. Podczas niej zobaczymy starcia w formule MMA i K-1, a w walce wieczoru Tomasz Kondraciuk (11-6) zmierzy się z Kacprem Karskim (6-3).

Podczas gali GSW 13 zobaczymy kilku uznanych zawodników, którzy mają za sobą występ między innymi na galach KSW. Gala obfitować będzie w młodych i utalentowanych zawodnikach z województwa wielkopolskiego, a także miejscowych zawodników, którzy na poprzednich galach zapewnili widzom dawkę niesamowitych emocji.

W walce otwierającej galę zobaczymy młodego i utalentowanego wojownika z Gostynia – Przemysława Sikorę, który zmierzy się z Szymonem Dwornikowskim. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w limicie wagowym 91 kg. W kolejnej walce karty wstępnej zobaczymy miejscowego Szymona Dymarskiego, a jego przeciwnikiem będzie Bartłomiej Nowaczyk. Ten pojedynek również odbędzie się w Kickboxingu. Trzecim i ostatnim pojedynkiem w K-1 będzie starcie Mateusza Papierza z Gracjanem Andrzejczakiem.

W karcie głównej zobaczymy między innymi takich zawodników jak: Rafała Mitka, Dagomira Zimmera, Jędrzeja Łapawę, Mateusza Janurę, Marcina Górala, Patryka Molkę, Jakuba Kaźmierczuka, Cezarego Sarnowskiego, Sebastiana Jarońskiego, Damiana Pomockę, Gracjana Dzika, Łukasza Garbacza, Łukasza Dziudzię i Łukasza Charzewskiego.

Najbardziej wyczekiwanym starciem tego wieczoru jest pojedynek reprezentującego klub Ankos MMA i powracającego zarazem do klatkoringu – Tomasza Kondraciuka (11-6) z Kacprem Karskim (6-3), który również planuje powrócić do zawodowych startów z wielkim hukiem.

Tomasz Kondraciuk walczył w klatce ostatni raz w ubiegłym roku na gali KSW 34. Występ na jednej z najlepszych gali w Europie nie będzie jednak dobrze wspominany, ponieważ doznał na niej drugiej porażki z rzędu w swojej karierze zawodowej, ulegając w drugiej rundzie Marcinowi Wójcikowi.

Kacper Karski reprezentuje klub Mighty Bulls Gdynia i również wyczekuje swojego powrotu na zawodowy ring. Po raz ostatni walczył w październiku 2015 roku, gdzie podczas gali w Niemczech doznał porażki z Vincentem del Guerrą. Wygrana z Kondraciukiem będzie wielkim powrotem po niespełna dwuletniej przerwie i na pewno ważną wygraną w rekordzie Karskiego.

GSW 13: Thirteen Scary [TRANSMISJA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
84 kg.: Tomasz Kondraciuk vs. Kacper Karski

Główna karta:
77 kg.: Jędrzej Łapawa vs. Mateusz Janur
66 kg.: Sebastian Rajewski vs. TBA^
77 kg.: Sebastian Jaroński vs. Damian Pomocka
66 kg.: Jakub Kaźmierczak vs. Cezary Sarnowski
73 kg.: Łukasz Dziudzia vs. Łukasz Charzewski
84 kg.: Jacek Jędraszczyk vs. Dagomir Zimmer
84 kg.: Marcin Góral vs. Patryk Molka
(K-1) 84 kg.: Gracjan Andrzejczak vs. Mateusz Papierz

Karta wstępna
(K-1) 82 kg.: Szymon Dymarski vs. Bartek Nowaczyk
68 kg.: Gracjan Dzik vs. Mateusz Garbacz
(K-1) 91 kg.: Przemysław Sikora vs. Szymon Dwornikowski

Na retransmisję gali GSW 13 w jakości HD zapraszamy tutaj:

GSW 13: Thirteen Scary - Gostyń - Powtórka

Zostaw odpowiedź