GSW 8 – Międzychód – Powtórka

GSW 8 - Międzychód - Powtórka

GSW 8 – Międzychód – Powtórka. Już czternastego października w Międzychodzie w Hali Widowiskowo Sportowej o godzinie 18:00 rozpocznie się ósma edycja Gali Sportów Walki. W walce wieczoru Kacper Fornela (5-1) zmierzy się z Azerem – Vagifem Askerovem (5-2).

Organizatorem gali jest miejscowy klub MMA Devil Międzychód. W ramach GSW 8 zobaczymy starcia w formule MMA oraz K-1. Tego wieczoru zobaczymy między innymi takich zawodników jak: Kacper Fornela, Dawid Pasternak, Patrycja Krawczyk, Piotr Niedzielski, Maciej Kaliciński czy Adam Matuszak. W roli gości specjalnych zobaczymy Tomasza Oświecińskiego i Marcina Różalskiego.

GSW 8 - Międzychód - Powtórka

W najciekawszym starciu podczas Gali Sportów Walki 8, Kacper Fornela (5-1) zmierzy się z pochodżącym z Azerbejdżanu – Vagifem Askerovem (5-2). Fornela swoją ostatnią walkę stoczył podczas gali ACB 63, podczas której dzięki jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Armena Stepanyana. Swoją pierwszą porażkę w zawodowej karierze odnotował podczas gali Cage Warriors 83, która odbyła się w tym roku. Miało to miejsce w walce z Aidenem Lee, który zmusił go do poddania już w pierwszej rundzie starcia. Vagif Askerov obie porażki zanotował na samym początku swojej zawodowej kariery, którą rozpoczął w 2015 roku. Obecnie od 2016 roku jest niepokonany na zawodowym ringu, a wszystkie dotychczasowe walki stoczył na galach organizowanych na Ukrainie. Poniżej prezentujemy dokładną kartę walk.

GSW 8 – Międzychód [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK, WALKA WIECZORU]

Walka wieczoru:
MMA: Kacper Formela vs. Vagif Askerov

Pozostałe:
MMA: Maciej Kaliciński vs. Adam Brzezowski
MMA: Piotr Niedzielski vs. Patryk Molka
K1: Marta Gusztab vs. Patrycja Krawczyk
MMA: Dawid Pasternak vs. Piotr Wróblewski
MMA: Adam Matuszak vs. Bartosz Kotlarski
K1: Karol May vs. Krzysztof Anioł
MMA: Michał Balcerczak vs. Michał Koska
K1: Linda Dobkiewicz vs. Kamila Bajon

Semi-pro MMA: Michał Wołoszynski vs. Konrad Furmanek
Semi-pro MMA: Borys Borkowski vs. Krzysztof Nowak
Semi-pro MMA: Damian Pundor vs. Bartosz Czapiewski

Amatorskie MMA: Grzegorz Wabno vs. Mateusz Lewandowski

Na retransmisję gali GSW 8 zapraszamy od godziny 17:30 tutaj:

GSW 8 - Międzychód - Powtórka

Zostaw odpowiedź