GSW Runda 7 – Białogard – Powtórka

GSW Runda 7 - Białogard - Powtórka

GSW Runda 7 – Białogard – Powtórka. Już za kilka dni odbędzie się siódma edycja Gali Sportów Walki organizowanej przez Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji. W ramach GSW Runda 7 zobaczymy osiem pojedynków w formule MMA, a w tym trzy amatorskie. W walce wieczoru Marcin Łazarz (10-5) zawalczy z Adamem Kowalskim (9-3).

Już od sześciu lat Białogardzi Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje Galę Sportów Walki. Od początku tego projektu w Białogardzi mogliśmy oglądać wielu utalentowanych i utytułowanych zawodników, którzy na swoim koncie mają występy dla najlepszych i największych organizacji MMA na świecie. Jednym z takich zawodników jest np. były zawodnik UFC – Piotr Hallmann czy mistrz angielskiej organizacji BAMMA – Marcin Łazarz.

GSW Runda 7 - Białogard - Powtórka

Tradycyjnie już podczas białogardzkiej gali zobaczymy czołowych polskich zawodników MMA oraz przedstawicieli lokalnych klubów. Na gali zobaczymy również wojowników z takich miast jak: Koszalin czy Drawsko Pomorskie. W karcie głównej zobaczymy Mateusza „SMOKA” Symoczko (4:0), który zmierzy się z Mateuszem Rybakiem. W kolejnym starciu zobaczymy debiut Dawida Romańskiego w zawodowym MMA, a jego rywalem będzie Piotr Kamiński (2-1). Dodatkowo zobaczymy także starcie Sebastiana Przybysza (2-1) z Piotrem Wróbleskim (4-1). W ostatniej walce karty głównej wystąpi Dominik Gierowski (0-0), który również zadebiutuje tego wieczoru w zawodowym MMA. Jego przeciwnikiem będzie Przemyśław Górny (1-0), który udanie wspomina swój debiut. W najważniejszym starciu tego wieczoru nie mogło zabraknąć oczywiście Marcina Łazarza (10-5). Będzie to jego trzecia walka wieczoru w Białogardzie. Zmierzy się on z Adamem Kowalskim (9-3)

GSW Runda 7 – Białogard [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
93 kg.: Adam Kowalski vs. Marcin Łazarz

Karta główna:
84 kg.: Mateusz Rybak vs. Mateusz Symoczko
61 kg.: Islam Mayrasultanov vs. Sebastian Przybysz
61 kg.: Dawid Romański vs. Piotr Kamiński
66 kg.: Dominik Gierowki vs. Przemek Górny

Walki amatorskie:
84 kg.: Samuel Vogt vs. Krzysztof Sowa
70 kg.: Marcel Kachel vs. Marcin Czyżowski
84 kg.: Michał Lichodziejewski vs. Tomasz Bednarek

Na retransmisję gali GSW Runda 7 zapraszamy tutaj:

GSW Runda 7 - Białogard - Powtórka

Zostaw odpowiedź