Guns N’ Roses – Gdańsk – Powtórka

Guns N' Roses - Gdańsk - Powtórka

Guns N’ Roses – Gdańsk – Powtórka. Guns N’ Roses to niewątpliwie jedna z rockowych legend. Grupa wystąpi już 20 czerwca 2017 roku na stadionie Energa Gdańsk. Koncert w Polsce będzie częścią trasy „Not In This Lifetime Tour”, która obejmie łącznie 30 stadionów w Europie i Ameryce Północnej.

Guns N’ Roses od 1985 roku czyli od roku, w którym został założony zespół, stali się prawdziwym wzorem dla innych rockowych kapel. Wnieśli oni na scenę niewyobrażalną dawkę nieokiełznanego charakteru do rosnącej sceny w Los Angeles. Ich debiutancki album pt. „Apetite for Destruction” sprawił, że stali się najlepiej sprzedającym się z debiutujących zespołów w Stanach Zjednoczonych. Ich kolejne albumy pt. „Use Your Illusion I” i „Use Your Illusion II” znalazły się zaraz po premierze na dwóch pierwszych miejscach listy w 1991 roku. Ostatni czas to przede wszystkim występy w roli headlinera na wielu prestiżowych i liczących się festiwalach muzycznych na całym świecie. Muzycy promowali wtedy album pokryty platyną pt. „Chinese Democracy”, który swoją premierę miał w 2008 roku. Sześć studyjnych albumów później Guns.

Guns N’ Roses odrodzili się w ubiegłym roku, co doskonale potwierdza udana trasa koncertowa pt. „Not In This Lifetime Tour”. Grupa nie zwalnia tempa i do końca trasy koncertowej zamierza wystąpić na 30 stadionach w Europie i Ameryce Północnej. W ramach trasy w ubiegłym roku sprzedano niespełna 2 miliony biletów, co utwierdza wielu, że była to najbardziej udana trasa rockowa w poprzednim roku.

Trasa rozpoczęła się 27 maja 2017 roku w Dublinie. Następnie grupa odwiedzi osiemnaście miast na terenie Wielkiej Brytanii i Europy. Wśród nich znajdują się między innymi: Londyn, Paryż, Madryt, Wiedeń, Kopenhaga i Polska. Koncert w naszym kraju został zaplanowany na 20 czerwca, a miejscem występu grupy będzie Stadion Energa Gdańsk. Po występach na europejskim koncercie, powrócą do Ameryki by tam 27 lipca w St. Louis rozpocząć serię 15 koncertów na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Guns N’ Roses – Gdańsk [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA]

17:30 – Wejście
18:45 – Support: Virgin
19:35 – Support: Killing Joke
20:45 – Guns N’ Roses

Na retransmisję koncertu Guns N’ Roses zapraszamy tutaj:

Guns N' Roses - Gdańsk - Powtórka

Lub do pobrania tutaj:

Guns N' Roses - Gdańsk - Powtórka

Zostaw odpowiedź