Haley Reinhart – Warszawa – Powtórka

Haley Reinhart - Warszawa - Powtórka

Haley Reinhart – Warszawa – Powtórka. 26-letnia amerykańska piosenkarka i autorka tekstów wystąpi 24 maja 2017 roku od godziny 18:00 w warszawskim klubie Stodoła. Koncert zostanie zorganizowany w ramach promocji albumu pt. „Listen Up!”.

Haley Reinhart urodziła się i wychowywała w stanie Illinoi. Na scenie muzycznej pojawiła się w wieku 7 lat, gdzie śpiewała i tańczyła razem ze swoimi rodzicami w zespole Midnight. To właśnie dzięki swoim rodzicom, Haley jest dziś artystką wszechstronną, która inspiruje się wieloma gatunkami muzycznymi zaczynając od rock‘n’rolla, funku, popu, jazzie, a na bluesie kończąc. Jej prawdziwa kariera rozpoczęła się w szkolnym zespole jazzowym the Wheeling High School, z którym później wyruszyła w 2009 roku w europejską trasę koncertową. Grupa wystąpiła wtedy między innymi na: Montreux Jazz Festival oraz Umbria Jazz Festival.

W czasie nauki na wyższej uczelni udało jej się podjąć współpracę z innymi artystami jazzowymi. W 2011 roku wzięła udział w dziesiątym sezonie programu rozrywkowego American Idol, gdzie zajęła finalnie trzecie miejscie. Jeden z jej coverów, a dokładnie utwór Elvisa Presleya „Can’t Help Falling in Love”, został słuchany ponad 13 milionów razy. Inne utwory zostały również użyte w różnego rodzaju projektach telewizyjnych i filmowych. Jednym z bardziej popularnych produkcji jest na pewno dokument „Ryzyko dla świata” oraz film „Step Up Revolution”.

Haley w swojej karierze występowała z takimi gwiazdami jak: Tony Bennett w Nokia Theatre, Slash na MGM Grand, David Foster w ramach charytatywnego wydarzenia Celebrity Fight Night, czy Irvin Mayfield and the New Orleans Jazz Orchestra w Carnegie Hall. Artystka koncertowała również z pewnym zespołem, który jest prawdziwym muzycznym odkryciem, a mianowicie chodzi o Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox. Artystka występowała już nawet z nimi w warszawskiej Stodole w 2015 roku.

Haley Reinhart – Warszawa [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Artystka zadebiutowała dzięki wydanej w 2012 roku płycie pt. „Listen Up!”. Album cieszył się wielkim uznaniem nawet wśród krytyków muzycznych i ostatecznie znalazł się na siedemnastym miejscu prestiżowe listy Billboard 200. Podczas koncertu w klubie Stodoła usłyszymy utwory z jej debiutanckiej płyty. Serdecznie zapraszamy!

Na retransmisję koncertu Haley Reinhart zapraszamy tutaj:

Haley Reinhart - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź