Hardwell – TAURON Arena Kraków – Powtórka

Hardwell - TAURON Arena Kraków - Powtórka

Hardwell – TAURON Arena Kraków – Powtórka. Kolejny wielokrotnie nagrodzony holenderski muzyk, twórca oraz producent muzyki klubowej i elektronicznej zagości w Polsce. DJ Hardwell zagra już 6 maja w TAURON Arenie Kraków, a gościem specjalnym będzie Kill the Buzz.

Miejscem jedynego koncertu w Polsce będzie Kraków. DJ Hardwell wystąpi tam w ramach trasy “I AM HARDWELL – UNITED WE ARE”, która obejmie łącznie ponad 20 krajów.

DJ Hardwell, a dokładnie Robbert van de Corput urodził się 1988 roku w holenderskim mieście Breda. Jego zapał do tworzenia muzyki elektrycznej powstał zupełnie przypadkowo po oglądnięciu jednego z odcinków programu na MTV, który opowiadał o holenderskich twórcach muzyki tego gatunku. Byli nimi między innymi: Tiesto, Armin van Buuren oraz Ferry Corsten. Po raz pierwszy Hardwell zaprezentował się przed szerszą publicznością w 2000 roku, kiedy skończył 12 lat. Jego debiut oglądnęło wtedy ponad 100 osób, a dokładnie ten występ skłonił młodziutkiego Robberta do używania pseudonimu Hardwell. Niespełna 2 lata później podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt fonograficzny, który był gwarantem wieloletnich występów przed zgromadzoną publicznością.

Przed na prawdę ogromną publicznością, Hardwell wystąpił na Ibizie w prestiżowym klubie Privilage. Jego występ zgromadził ponad 10 tysięcy osób. W wieku 25 lat znalazł się na pierwszym miejscu rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Było to niezwykle ważne osiągnięcie i krok, który umocnił jego pozycję oraz znaczenie na scenie muzyki elektronicznej. Hardwell okazał się wtedy bowiem lepszy od takich gwiazd jak Avicii czy Armin van Buuren. Kolejny raz dokonał tego samego w 2014 roku i ponownie zawędrował na sam szczyt notowania. W swojej 10-letniej karierze muzycznej wydał tylko jeden album studyjny pt. „United We Are”. a znalazły się na nim kawałki, które zaliczane są do stylu progressive house.

O jego wielkiej popularności oraz ogromnej rzeszy fanów, świadczą wypełnione do ostatniego miejsca kluby czy hale koncertowe, w których występuje Hardwell. Lata 2008-2016 były na prawdę pracowite dla muzyka. W tym czasie artysta wystąpił na ponad 150 koncertach na żywo. Pojawiał się na scenach największych i najbardziej prestiżowych festiwali na świecie. Do nich możemy z pewnością zaliczyć między innymi: Ultra Music Festival Japan, Sziget Festival, Lollapalooza, Tomorrowland oraz Coachella Festival. DJ w swojej karierze muzycznej zdobył również takie nagrody jak m.in. MTV European Music Awards, Miami IDMA Award oraz Ibiza DJ Awards.

Występ w krakowskiej TAURON Arenie będzie jedynym koncertem holendra w naszym kraju. Już dziś zapraszamy również na transmisję z tego wyjątkowego show. Dodatkowo również prezentujemy poniżej przybliżoną rozpiskę godzinową.

Na retransmisję koncertu Hardwella w jakości HD zapraszamy tutaj:

Hardwell - TAURON Arena Kraków - Powtórka

Zostaw odpowiedź