HFO 4 – Nowy Sącz – Powtórka

HFO 4 - Nowy Sącz - Transmisja zakończona

HFO 4 – Nowy Sącz – Powtórka. Już 23 września w Nowym Sączu zostanie zorganizowana czwarta edycja gali federacji HFO. W hali MOSiR kibice zobaczą pietnaście walk, a w niej dwa rycerskie starcia. W walce wieczoru miejscowy Łukasz Pławecki (17-13-1) stanie do walki o pas Mistrza Świata IPCC z Yankubą Juwarem (25-5).

Gala HFO 4 „Vctorious City” organizacji HFO, zapowiada się na prawdę bardzo emocjonująco. W jej ramach zobaczymy pietnaście starć, odbędą się także pojedynki rycerskie. Nieodłącznymi elementami gali będą niezapomniane emocje, krew, potem i nawet łzy. Tego wieczoru w karcie walk kibice zobaczą między innymi takich zawodników jak: Łukasz Pławecki, Bartosz Zając, Przemysław Pawlak, Marcin Kret, Konrad Mikołajczyk i wielu innych znanych polskich fighterów. Główną atrakcją tego wieczoru będzie jednak walka Łukasza Pławeckiego, który zmierzy się z Yankubą Juwarem. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski IPCC.

HFO 4 - Nowy Sącz - Powtórka

Przed miejscowymi kibicami szansę do zaprezentowana swoich umiejętności, otrzyma także Bartosz Zając, dla którego będzie to pierwsza walka w zawodowej karierze. Jego rywalem będzie Łukasz Kozyra. Ciekawie również zapowiada się walka Marcina Kreta z Michałem Benbenem. Kret pochodzi z przygranicznych Gorlic, ale aktualnie trenuje w warszawskim klubie Uniq Fight Club. Jego rywal natomiast reprezentuje barwy bełchatowskiego klubu Gladiator. Poza wyżej wspomnianymi zawodnikami zobaczymy także miejscowych reprezentantów HALNEGO: Norberta Joba, Przemysława Pawlaka, Macieja Kucharskiego, Witolda Myjaka i Andrzeja Grzegorczyka.

Oprócz pojedynków na zasadach K-1, odbędą się również pojedynki w formule MMA i jedna bokserska, w której wystąpi Bogdan Zając. Dodatkowo zobaczymy także młoodziutkiego podopiecznego Łukasza Pławeckiego – Miłosza Dąbrowe. Dodatkową atrakcją będą z pewnością walki rycerskie, w których do użycia będą miecze, tarcze oraz topory. Organizatorzy walk zapewniają, że pojedynki nie są reżyserowane, co zagwarantuje z pewnością sporą dawkę emocji. Poniżej przedstawiamy rozpiskę gali.

HFO 4 – Nowy Sącz [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
K-1 -72,5 kg.: Łukasz Plawecki vs. Yankuba Juwara

Pozostałe walki:
K-1 -70 kg.: Maciej Kucharski vs. Patryk Krzymowski
Kick Light -35 kg.: Miłosz Dąbrowa vs. Vratko Skladany
K-1 -77 kg.: Andrzej Grzegorczyk vs. Sylwester Pleśniak
MMA -70 kg.: Konrad Mikołajczyk vs. Kamil Hamdan
K-1 -81 kg.: Witold Myjak vs. Dariusz Miernik
MMA -84 kg.: Tomasz Mozdyniewicz vs. Sławomir Lassota
K-1 -77 kg.: Norbert Job vs. Tomasz Kubczak
Boks -91 kg.: Bogdan Zając vs. Jakub Jendrejcak
MMA -66 kg.: Maciej Szczepaniak vs. Dawid Rybak
K-1 -77 kg.: Przemysław Pawlak vs. Józef Kołodziej
K-1 -70 kg.: Marcin Kret vs. Michał Benben
K-1 -77 kg.: Bartosz Zając vs. Łukasz Kozyra

Walka rycerska:
Rollo vs. Sigurd
Leon vs. Naszbor

Na retransmisję gali HFO 4 zapraszamy tutaj:

HFO 4 - Nowy Sącz - Powtórka

Zostaw odpowiedź