HIM – Warszawa – Powtórka

HIM - Warszawa - Powtórka

HIM – Warszawa – Powtórka. Już 28. listopada w Polsce gościć będziemy fińską legendę rocka. Grupa HIM pojawi się w Warszawie w klubie Stodoła w ramach pożegnalnej trasy koncertowej. W roli supportu zobaczymy amerykańską grupę – Biters.

Założycielami grupy HIM byli w 1991 roku – wokalista Vill Valo, gitarzysta Mikko “Linda” Lindström i basista Mikko „Migé” Paananen. Od początku istnienia na scenie muzycznej artyści byli uważani za jeden z najbardziej unikalnych zespołów rockowych na całym świecie. Mogli poszczycić się wspaniałą mieszanką metalu, goth i hard rocka z głębokimi, mądrymi tekstami. To właśnie oni sprawili, że ludzie na świecie zupełnie inaczej patrzą na metal, który do pewnego momentu znany był jedynie w formie Love Metalu.

HIM - Warszawa - 28/11/2017 - Na Żywo

Sami artyści uważają, że po 26-letniej karierze na scenie muzycznej. wyczerpali już swój nienaturalny kurs i muszą powiedzieć „adieus”, żeby zrobić miejsce nowemu i nieznanemu. Ville Valo powiedział: „Rozwiązaliśmy zagadkę i przekręciliśmy klucz. Dziękujemy.” Grupa w swoim dorobku posiada osiem albumów studyjnych, a po ósmym zyskali sympatię wielu fanów na całym świecie, dzięki niepowtarzalnemu stylowi, który prezentują niezmiennie od momentu założenia grupy. Ich szczególnym znakiem rozpoznawczym jest Hearthagram, który z wyglądu jest połączeniem pentagramu i symbolu serca. Oznacza to, że symbolizuje on śmierć i miłość, które jak najbardziej można znaleźć w ich twórczości. HIM przyciągał na swoje koncerty wiele tysięcy fanów i zapełniał miejsca w sali koncertowej do ostatniego. Otrzymał wiele nagród, zdobywał okładki i podbijał wiele list muzycznych na całym świecie. Cała ich twórczość zaowocowała tym, że stali się pierwszym fińskim zespołem, którego album pokrył się złotem w Stanach Zjednoczonych.

HIM – Warszawa [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT]

Minęły cztery lata od momentu ukazania się ostatniego albumu grupy. Artyści zdecydowali, że nadszedł czas na organizację ostatniej już pożegnalnej trasy koncertowej dla swoich fanów. W jej ramach odwiedzą 14 państw, gdzie wystąpią 35-krotnie. Na ich mapie aznalazła się także Polska. To właśnie 28. listopada będzie doskonałą okazją, żeby usłyszeć ich na żywo już ostatni raz.

18:00 – Wejście
19:20 – Support: Biters
20:30 – HIM

Na retansmisję koncertu HIM zapraszamy tutaj:

HIM - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź