House of Gladiators 1 – Katowice – Powtórka

House of Gladiators 1 - Katowice - Powtórka

House of Gladiators 1 – Katowice – Powtórka. Serdecznie zapraszamy na transmisję katowickiej gali, której organizatorem jest Time Of Fighting. Gala House of Gladiators 1 odbędzie się już w sobotę 24 czerwca br. o godzinie 19:00 w hali AWF Katowice. W jej ramach zobaczymy sześć zawodowych oraz trzy amatorskie starcia w formule MMA.

House of Gladiators jest zupełnie nową galą na rynku sportów walki, której właścicielem jest debiutująca katowicka organizacja – Time of Fighting. Gladiatorami określami są dzisiejsi współcześni wojownicy. Gladiatories to sportowe show przepełnione emocjami i niezapomnianymi wrażeniami. Wykorzystując wielkie waleczne serce do walki tych utalentowanych zawodników, za wszelką cenę pragniemy zakończyć troski i zmartwienia potrzebujących ludzi i zwierząt. Z tego właśnie względu jednym z nieodłącznych elementów każdej gali, będzie akcja charytatywna. Wszelkie licytacja będą wspierane przez znane osoby w świecie Mieszanych Sztuk Walki, co na pewno zwiększy atrakcyjność akcji. Honor gladiatora będzie również mierzony w litrach. Będzie to ogromne wsparcie dla akcji krwiodastwa organizowanej przez Łukasza Jurkowskiego o nazwie „Krwawy Sport”.

House of Gladiators 1 - Katowice - Powtórka

Pierwsze pojedynki dla tej nowej organizacji odbędą się już 24 czerwca na arenie walki i wsparcia. Jesteśmy niemal pewni, że sekundantami będzie ogromna serce do walki, które za nic w świecie nie pozwoli na ‘poddańcze rzucenie ręcznika’. Zapraszamy zatem do hali AWF w Katowicach, żeby przenieść się w fantastyczny świat sporty i rywalizacji po to, żeby wygrać. Na przybyłą widownie czeka między innymi: sześć zawodowych walk, trzy amatorskie, aukcja charytatywna, loteria, catering oraz bar. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli pojawić się na gali, to na taką ewentualność również jesteśmy przygotowali. Specjalnie dla Was będzie przeprowadzona transmisja na żywo, za którą odpowiedzialny będzie portal Streams24.pl

House of Gladiators 1 – Katowice [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
77 kg.: Piotr Poniedziałek vs. Andrei Zaksheuski

Walki zawodowe:
77 kg.: Krzysztof Marczuk vs. Artem Petrevich
73 kg.: Przemysław Fajer vs. Ivan Slyvinskyi
93 kg.: Kamil Wojciechowski vs. Ruslan Chapko
84 kg.: Dariusz Ząbek vs. Pavel Baklanov

Walka Semi-Pro:
+93 kg.: Patryk Kłapsia vs. Marcin Wnuk Lipiński

Na retransmisję gali House of Gladiators 1 zapraszamy tutaj:

House of Gladiators 1 - Katowice - Powtórka

Zostaw odpowiedź