Impact Festival 2017 – Kraków – Powtórka

Impact Festival 2017 - Kraków - Powtórka

Impact Festival 2017 – Kraków – Powtórka. Jeden z najlepszych ciężkich festiwali muzycznych powraca do Polski po rocznej przerwie. Impreza odbędzie się w dniach 15-17 czerwca, a miejscem organizacji piątej edycji jest TAURON Arena Kraków. Główną gwiazdą festialu będzie Linkin Park oraz System Of A Down.

Impact Festival 2017 jest z pewnością czymś zupełnie wyjątkowym. Cztery poprzednie edycje, które odbyły się w Warszawie i Łodzi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem pośród miłośników ciężkiego brzmienia. Dzięki festiwalowi mieliśmy okazję gościć w Polsce takie sławy jak: Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, 30 Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Slipknot oraz wiele innych wspaniałych gwiazd światowej sceny.

15 czerwca (czwartek)
Linkin Park, Machine Gun Kelly i Krzysztof Zalewski

17 czerwca (sobota)
System of a Down, Royal Republic i Red Sun Rising

Linkin Park to dobrze znany i utytułowany wielokrotnie nagrodą Grammy, zespół rockowy. Grupa pochodzi z Kalifornii, a na scenie muzycznej pojawili się w 2000 roku dzięki albumowi Hybrid Theory. Płyta zyskała status najlepiej sprzedającej się wśród debiutujących albumów, a jej sprzedaż szacuje się na ponad 19 mln. sztuk na całym świecie. Od początku swojego istnienia sprzedali ponad 50 mln. płyt na całym globie. Zyskali status platyny w 34 krajach, co znacznie pomogło im wyrosnąć na jeden z najbardziej popularnych zespołów na 5 kontynentach. Kalifornijczycy grali również na wielu prestiżowych festiwalach, do których możemy zaliczyć: Download, Reading i Leeds w Wielkiej Brytanii, Rock in Rio w Portugalii oraz Summer Sonic w Japonii. W 2015 roku byli jedyną zachodnią kapelą rockową, której udało się wystąpić w Chinach na 5 stadionach.

System Of A Down również został założony w Kalifornii. Obecnie w swoim dorobku muzycznym mają 5 albumów studyjnych. Ich debiutancki album ukazał się w 1998 roku i nosił po prostu nazwę System Of A Down. Album został odebrany bardzo ciepło fanów, a także krytyów muzycznych. W Stanach Zjednoczonych zyskał status platynowy, a w Kanadzie pokrył się złotem. Ostatnia ich wizyta w Polsce miała miejsce w 2013 roku, a bilety zostały wyprzedane dosłownie w kilka godzin. Teraz po trzech latach powracają do naszego kraju, gdzie przypomną swoim fanom jak wygląda prawdziwa zabawa w rytmie ich muzyki.

Impact Festival 2017 [RETRANSMISJA FESTIWALU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LINE-UP, ROZPISKA CZASOWA] 

Na retransmisję Impact Festivalu 2017 zapraszamy tutaj:

15 czerwca 2017

Impact Festival 2017 - Kraków - Powtórka

17 czerwca 2017

Impact Festival 2017 - Kraków - Powtórka

Zostaw odpowiedź