IV Kaliska Zawodowa Gala Muaythai – Powtórka

IV Kaliska Zawodowa Gala Muaythai - Powtórka

IV Kaliska Zawodowa Gala Muaythai – Powtórka. Federacja A1 organizuje kolejną kaliską zawodową galę muaythai, która odbędzie się już 13 maja 2017 roku w kaliskiej Arenie. Na transmisję zapraszamy na portal Streams24.pl od godziny 19:00.

Organizatorem całej imprezy jest kaliska federacja A1, której właścicielem jest pochodzący z Kalisza – Arkadiusz Wełna. Podczas IV edycji kaliskiej zawodowej gali muaythai dojdzie do kilku ciekawych pojedynków w formule MMA i K-1.

Największym zainteresowaniem cieszy się jednak międzynarodowy mecz w Muaythai: Polska – Tajdlandia.

Fighterzy z Tajdlandii nie bez powodu uważani, są za najlepszych zawodników w Muaythai. Jednak tego wieczoru na ich drodze staną reprezentanci naszego kraju. Liderem naszej kadry jest kaliszanin Filip Rządek, który jest ikoną polskiego Muaythai. W barwach reprezentacji polski zobaczymy również innych doskonałych zawodników w tej dyscyplinie jak między innymi: Bartosz Batra, Cezary Zugaj, Michał Królik czy Marcin Parcheta. Wszyscy wymienieni zawodnicy posiadali masy mistrzowskie, więc o przygotowanie do tego meczu możemy być na prawdę spokojni, bo czeka nas wspaniałe widowisko sportowe.

Czeka nas 5 wspaniałych pojedynków w meczu międzynarodowym, które odbędą się na zasadach full muaythai w wymiarze 5 rund, które potrwają 3 minuty. Dodatkowo jak już wyżej wspomnieliśmy, tego wieczoru odbędą się również starcia w formule MMA oraz na zasadach K-1, które również zapewnią zgromadzonym widzom sporą dawkę pozytywnych emocji sportowych. Poniżej prezentujemy kartę walk, którą otrzymaliśmy od organizatorów gali.

Mecz Polska – Tajlandia
5×3 min Full Muaythai – 67 kg.
Cezary Zugaj vs. Farmongkol Leangprasert
5×3 min Full Muaythai – 60 kg.
Michał Królik vs. Kansuan Sansiprapa
5×3 min Full Muaythai – 71 kg.
Marcin Parcheta vs. Fasrai Changthai
5×3 min Full Muaythai – 65 kg.
Bartosz Batra vs. Panrit Rattanaburi
5×3 min Full Muaythai – 71 kg.
Filip Rządek vs. Jack Sova

Pozostałe walki
2×5 min – MMA – 77 kg.
Jacek Jędraszczyk vs. Łukasz Szczerek
3×2 min – K1 – 71 kg.
Jacek Rzepecki vs. Rafał Oleński
3×2 min – K1 – 100+ kg.
Mateusz Lorenc vs. Dawid Drzewiecki
3×3 min – Full Muaythai – 66,7 kg.
Kamil Piątkiewicz vs. Maciej Zembik

Na retransmisję IV Kaliskiej Gali Zawodowej Muaythai zapraszamy tutaj:

IV Kaliska Zawodowa Gala Muaythai - Powtórka

Zostaw odpowiedź