Jean Michel Jarre – Gdańsk & Kraków – Powtórka

Jean Michel Jarre - Gdańsk & Kraków - Powtórka

Jean Michel Jarre – Gdańsk & Kraków – Powtórka. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych koncertów w Łodzi i Katowicach, Ojciec Chrzestny Muzyki Elektronicznej ponownie wystąpi w Polsce na dwóch koncertach. Jeden z nich odbędzie się 8 lipca w Trójmiejskiej Ergo Arenie, a drugi dzień później w Krakowskiej TAURON Arenie.

Jean Michel Jarre jest znany wśród swoich fanów jako pionier w dziedzinie niesamowitych efektów wizualnych, które wykorzystywał podczas swoich koncertów na całym świecie. Najnowszą technologię oglądało już wiele milionów ludzi na całym świecie. Artysta z całą pewnością jest jednym z pierwszych i bezkonkurencyjnych, którzy muzykę elektroniczną wynieśli na taki poziom, który dziś znamy. Jarre swoimi spektakularnymi koncertami, pobił rekordy Guinnessa. Jeden z nich to ponad 2.5 mln. widownia, która oglądała wtedy na żywo jego występ przed panoramą La Défense w Paryżu. Następnie pobił swój własny rekord, gdzie koncertował w Moskwie przed ponad 3.5 mln. widownią, która bawiła się z okazji 850 rocznicy powstania miasta.

Jean Michel Jarre - Gdańsk & Kraków - Powtórka

Jean Michel Jarre – Gdańsk & Kraków [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Pierwszym jego występem był koncert w stoczni Gdańskiej, który zgromadził ponad 100 tysięcy osób. Był to jeden z tak wielkich koncertów w Trójmieście jak i całej Polsce. Kolejny jego występ w naszym kraju miał miejsce w 2010 roku, gdzie również zagrał w Trójmieście, ale jego występ nie był już tak bardzo emocjonujący jak poprzedni.

W ubiegłym roku francuski muzyk wystąpił przed polską publicznością na dwóch koncertach, które odbyły się w Łodzi i Katowicach. W tym roku Jarre również zawita do Polski na dwa koncerty. Jeden z nich zostanie zorganizowany na granicy Gdańska i Sopotu w Ergo Arenie, a drugi w krakowskiej TAURON Arenie. Oba koncerty odbędą się w ramach dwuczęściowego albumu o tej samej nazwie, co trasa koncertowa – „Electronica”. To właśnie w te lipcowe dni jego polscy fani będą mieli doskonałą okazję, żeby kolejny raz zobaczyć niesamowite efekty wizualne. Jean Michel Jarre zapowiedział, że wykona swoje największe przeboje muzyczne z takich płyt jak między innymi „Oxygene” czy „Equinoxe”. Dodatkowo warto wspomnieć również, że transmisja na żywo obu kncertów zostanie przeprowadzona przez portal Streams24.pl

Na retransmisję koncertu Jean Michel Jarre zapraszamy tutaj:

Ergo Arena

Jean Michel Jarre - Gdańsk & Kraków - Powtórka

TAURON Arena Kraków

Jean Michel Jarre - Gdańsk & Kraków - Powtórka

Zostaw odpowiedź