Kaszubska Bitwa – Kartuzy – Powtórka

Kaszubska Bitwa - Kartuzy - Powtórka

Kaszubska Bitwa – Kartuzy – Powtórka. Już 25. listopada o godzinie 18-tej w Kartuzach zostanie zorganizowany Puchar Kaszub w formule MMA i K-1. Gala w tym roku będzie nosiła nazwę „Kaszubska Bitwa”, a w jej ramach zobaczymy dwanaście walk zawodowych oraz kilka specjalnie przygotowanych niespodzianek. W walce wieczoru zawalczą ze sobą młodzi kickboxerzy: Kamil Mateja i Rafał Ngueyn.

Razem z PCPN Rebelia Kartuzy mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich kibiców sportór walki w Polsce na kolejną galę organizowaną w Kartuzach. W tym roku event został zatytułowany „Kaszubska Bitwa 2017” i odbędzie się on dokładnie w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kartuzach przy ul. Piłsudskiego 10. Organizatorzy zapowiedzieli udział wielu wielu utalentowanych i utytułowanych zawodników.

Kaszubska Bitwa - Kartuzy - Powtórka

Na czternastą już galę organizowaną przez Rebelię Kartuzy pod szyldem Duet Fight Night będzie składało się dwanaście pojedynków: pięć w formule MMA oraz siedem w K-1. Wśród miejscowych zawodników znajdą się także najlepsi miejscowi zawodnicy, a wśród nich znajdzie się między innymi: Mikołaj Krause, Rafał Jaszczuk, Nikodem Bigus czy Bartłomiej Arent. Ich przeciwnicy będą pochodzili z Pomorza i innych stron Polski. Tutaj zobaczymy np. Łukasza Puczyńskiego czy Pawła Świeczowskiego. W walce wieczoru kibice zgromadzeni na hali zobaczą Kamila Mateje, a jego rywalem będzie Rafał Ngueyn.

Organizatorzy przygotowali takżę niespodziankę, w której gościem specjalnym będzie bardzo dobrze znany polskim kibicom MMA – Łukasz „Juras” Jurkowski. Utytułowany zawodnik MMA, a teraz komentator sportowy, swoim profesjonalnym okiem oceni niektóre pojedynki. W międzyczasie będzie również czas, żeby zrobić sobie kilka fotek i odebrać autograf.

Kaszubska Bitwa – Kartuzy [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walki K-1
Low – kick 70 kg.: Miłosz Szymczak vs. Paweł Wegrecki – przedwalka
K-1 71 kg.: Bartłomiej Arent vs. Maciej Patocki
K-1 71 kg.: Nikodem Bigus vs. Tomasz Roksz
K-1 75 kg.: Paweł Świeczkowski vs. Adrian Sulewski
K-1 81 kg.: Łukasz Puczyński vs. Paweł Richert
K-1 +91 kg.: Rafał Jaszczuk vs. Jacek Kozłowski
K-1 -91kg.: Mikołaj Krause vs. Filip Miszczak
K-1 69 kg.: Kamil Mateja vs. Rafał Nguyen

Walki MMA
MMA 90 kg.: Szymon Konkol vs. Sylwester Karpiński
MMA 90 kg.: Jakub Gołębiewski vs. Łukasz Fijalkowski
MMA 74 kg.: Tymoteusz Cirotzki vs. Alan Ziemianek
MMA 76 kg.: Damian Rakowski vs. Tomasz Wiśniewsi
MMA 70 kg.: Paweł Chrobiński vs. Mateusz Lessner

Na retransmisję gali Kaszubska Bitwa zapraszamy od godziny 18:00 tutaj:

Kaszubska Bitwa - Kartuzy - Powtórka

Zostaw odpowiedź