Knockout Art 7 – Swarzędz – 07/10/2017

Knockout Art 7 - Swarzędz - 07/10/2017

Knockout Art 7 – Swarzędz – 07/10/2017. Organizacja Knockout Art powraca z kolejną edycją gali, która odbędzie się siódmego października w Swarzędzu. W ramach Knockout Art 7 zobaczymy dziewięć pojedynków w formule Muay Thai i MMA. W rozpisce znaleźli się najlepsi zawodnicy z Wielkopolski, a także innych rejonów polski.

Tradycją stało się już to, że główną część gali Knockout Art 7 rozpocznie Amatorska Liga Muay Thai Knockout Art, która dawała mniej znanym zawodnikom szansę do zaprezentowania swoich umiejętności. Pokedynkiem rozpoczynającym właściwą część gali będzie pojedynek Jakuba Tomkowiaka z Oskarem Piotrowiczem. Podczas gali nie zabraknie również pojedynku kobiet, a w nim zobaczymy Magdalenę Kaczor oraz Emilię Podolską. Walka zapowiada się na prawdę bardzo ciekawie, ponieważ Magdalena ma na swoim koncie kilka medali wywalczonych na zawodach rangi mistrzowskiej. Do tej walki wyjdzie po zdobyciu tytułu w marcu tytułu Mistrzyni Polski Muay Thai. Jej rywalka jest młodą zawodniczką, ale wcale nie ustępuje stażem treningowym. Posiada podwójne Mistrzostwo Polski Kadetek oraz srebrny medal zdobyty w Pucharze Europy.

Knockout Art 7 - Swarzędz - 07/10/2017

To nie wszystko, co czeka nas tego wieczoru. Opórcz tego zobaczymy jeszcze kilka ciekawych potyczek. Najbardziej emocjonującą z nich będzie starcie w kategorii wagowej do 63,5 kg, które odbędzie się na zasadach Muay Thai. Zobaczymy w nim tegorocznego medalistę the World Games reprezentującego klub Legion Bydgoszcz – Oskara Siegerta. Jego rywalem będzie Mistrz K-1 pochodzący z Białorusii – Andrei Zelinsky. Oskar jest znakomicie zapowiadającym się zawodnikiem Muay Thai, który dzięki ciężkiej pracy zdobył brązowy medal na The World Games 2017. Jest także posiadaczem tytułu Mistrza Polski, Białorusin jest Mistrzem swojego kraju w K-1, a jego ogromnym aspektem w walce, jest na pewno agresja.

Knockout Art 7 – Swarzędz [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
MT 63,5 kg: Oskar Siegert vs. Andrei Zelinsky

Pozostałe walki:
MMA 70 kg.: Jakub Mroczkowski vs. Patryk Krzymowski
MT 86 kg.: Michał Bartkowiak vs. TBA
MMA 66 kg.: Denis Stelmaszyk vs. TBA
MT 54 kg.: Magdalena Kaczor vs. Emilia Podolska
MMA 66 kg.: Michał Urbański vs. Dawid Pewiński
MT 81 kg.: Mikołaj Kapała vs. Dominik Bala
MMA 70 kg.: Szymon Kopaniarz vs. Hubert Lotta

Knockout Art 7 - Swarzędz - 07/10/2017

Zostaw odpowiedź