Landowski Boxing Night X: Zostań Olimpijczykiem – Powtórka

Landowski Boxing Night X: Zostań Olimpijczykiem - Powtórka

Landowski Boxing Night X: Zostań Olimpijczykiem – Powtórka. Kolejna i zarazem dziesiąta już edycja gali Landowski Boxing Night odbędzie się 3 czerwca 2017 roku o godzinie 19:00. Miejscem organizacji gali będzie warszawska Hala Koło, gdzie zmierzą się zawodnicy boksu olimpijskiego oraz zawodnicy, którzy trenują boks tylko rekreacyjnie. Gala będzie transmitowana na naszym portalu od godziny 19:00!

Gala Landowski Boxing Night debiutowała przed kilka laty na Fortach Bema w Klubie Sportowym Legia. Cieszyła się ona tak wielkim zainteresowaniem wśród fanów, że bilety zostały wyprzedane dosłownie do ostatniego miejsca. Jest to gala, która znalazła swoje stałe miejsce w kaneldarzu sportowym Warszawy jak i całego województwa mazowieckiego. Dziś organizujemy już dziesiątą edycję tego wydarzenia bokserskiego, które jest profesjonalnym przedsięwzięciem z przepięknymi ring girls, wspaniałą oprawą muzyczną na wejście zawodników i nagrodami. Gale organizowane przez Karola Landowskiego nie wiele różnią się od największych imprez bokserskich organizowanych w polsce, a nawet czasem przewyższają je liczbą widzów zasiadających na trybunach.

Landowski Boxing Night ma przede wszystkim za zadanie promocję polskiego pięściarstwa wśród młodzieży i najmłodszych dzieciaków. Codzienne treningi orgamizowane przez braci Landowskich mają na celu przygotowanie zawodników do odniesienia sukcesu w boksie amatorskim, ale również są doskonałą alternatywą internetu, który w dzisiejszych czasach jest tak powszechne wśród dzieci i może stanowić poważne zagrożenie.

Organizatorzy nagminnie poszukują darczyńców i sponsorów, którzy chcieliby wesprzeć galę Landowski Boxing Night X, a w późniejszym etapie przyczynić się w mniejszym lub większym stopniu do rozwoju pięściarstwa wśród najmłodszych. Na treningi do braci Landowskich uczęszczają młodsi bracia jednego z najlepszych polskich zawodników – Macieja Sulęckiego.

Landowski Boxing Night X [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Kolejna edycja gali z pod szyldu Landowski Boxing Night odbędzie się 3 czerwca w warszawskiej hali sportowej Koło. Oprócz wspaniałych pojedynków bokserskich będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia ze znanymi gwiazdami w świecie mediów i boksu. Galę tradycyjnie już poprowadzi znany wszystkim Szymon Majewski, a gośćmi specjalnymi będą między innymi: Ewa Brodnicka, Jordan Kuliński, Norbert Dąbrowski, Maciej Sulęcki i Karolina Łukasik.

Karta walk

(kliknij żeby powiększyć)

Na retransmisję gali Landowski Boxing Night X zapraszamy tutaj:

Landowski Boxing Night X: Zostań Olimpijczykiem - Powtórka

Zostaw odpowiedź