Lech Poznań – Legia Warszawa – Transmisja zakończona

Lech Poznań - Legia Warszawa - Transmisja zakończona

Lech Poznań – Legia Warszawa – Transmisja zakończona. Zapraszamy na szlagierowe spotkanie jedenastej kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Lech Poznań podejmie na własnym boisku Legię Warszawę. Mecz odbędzie się pierwszego października o godzinie 18:00.

Legia Warszawa nie jest już z całą pewnością tą samą drużyną, co na wiosnę. Lech Poznań ma zatem ogromne szansę na wyjście z cienia warszawskiej drużyny i przerwanie złej passy z drużyną z Łazienkowskiej. Nie ma również wątpliwości, że Lech takżę nie jest w szczytowej formie. Zatem ten mecz będzie zapowiedzią, co będzie czekało nas w październiku w piłkarskiej Lotto Ekstraklasie, a zwycistwo z pewnością da motywację którejś z ekip. Lech Poznań w starciu z Legią przegrał ostatnie pięć meczy. Sytuacja nie jest jednak aż tak beznadziejna, ponieważ stołeczna drużyna ma podobne problemy, co poznaniacy.

Lech Poznań - Legia Warszawa - Transmisja zakończona

Oba zespoły nie mogą pochwalić się bramkostrzelnością, bo w szeregach „Kolejorza” w trzech ostatnich spotkaniach do bramki trafiał jedynie Łukasz Trałka. Jeśli chodzi o Legię, to na listę strzelców w przegranym meczu 1:2 ze Śląskiem Wrocław, wpisał się Jarosław Niezgoda, a zwycięstwo z Cracovią Kraków zapewnił im Thibault Moulin. Największym rozczarowaniem jest albański napastnik Armando Sadiku, który strzelił jedynie dwie bramki w dziewięciu meczach. Miałon zastąpić Nemanji Nikolicia, ale nie jest typowym samodzielnym napastnikiem. Identyczna sytuacja ma miejsce w drużynie Lecha Poznań. Największą bolączką są pomocnicy, którzy nie potrafią skutecznie dograć piłki do Christiana Gytkjaera. Duńczyk ma na swoin koncie cztery trafienia do siatki, ale ostatnie z nich miało miejsce prawie 2 miesiące temu w meczu z Niecieczą. Największym atutem obu zespołów są jednak obrońcy. Legia straciła dziesięć bramek, a Lech o cztery mniej. Choć w ostatnim czasie nawet najlepsza formacja potrafi popełnić jakiś błąd. Oba kluby odpadły tak samo szybko z europejskich rozgrywek, a rehabilitacją będzie na pewno zdobycie Mistrzostwa Polski.

Lech Poznań – Legia Warszawa [TRANSMISJA MECZU, NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

W ramach jedenastej kolejki Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawą już pierwszego października 2017 roku. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 18:00. Serdecznie zapraszamy na transmisję!

Lech Poznań - Legia Warszawa - Transmisja zakończona

Zostaw odpowiedź